reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Z dzieckiem jest wszystko ok . Mała ułozyła sie mi na nerwie poprostu i stad ten bol . Mam tylko wiecej lezeć . I nie moge się denerwowac bo to tez moglo wpłynac na ten bol

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Dostalas cos na uspokojenie ? Może warto przegadac sobie temat z terapeutą skoro sama sobie nie radzisz z emocjami i negatywnie to może wpływać na dz idzie ??,
 
Bede musiała rozeznanie zrobić :)) dzięki :*
1503857875-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dostalas cos na uspokojenie ? Może warto przegadac sobie temat z terapeutą skoro sama sobie nie radzisz z emocjami i negatywnie to może wpływać na dz idzie ??,
Tak dali mi jakas tabletke . Ja sobie radze ale dzis mnie poprostu przeroslo to.. jesli bedzie sie to powtarzalo to cos pomysle

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak dali mi jakas tabletke . Ja sobie radze ale dzis mnie poprostu przeroslo to.. jesli bedzie sie to powtarzalo to cos pomysle

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie :) pamiętaj ze warto dla siebie i dla dziecka Twój spokój jest najwazniejsz. A faceta niestety trzeba sobei troche wychować, ja bym N twoim miejscu wykorzystała fakt ze jest daleko i nie odbieralabym od niego telefonow. Do czasu dopóki sam nie przeprosi i sie nie poprawi.
 
Pewnie :) pamiętaj ze warto dla siebie i dla dziecka Twój spokój jest najwazniejsz. A faceta niestety trzeba sobei troche wychować, ja bym N twoim miejscu wykorzystała fakt ze jest daleko i nie odbieralabym od niego telefonow. Do czasu dopóki sam nie przeprosi i sie nie poprawi.
Poki co to dzis napewno juz nie zadzwoni .. meska duma . Ale tym ze on mnie zdenerwuje szkodzi dziecku .. ale chyba sobie nie zdaje sprawy .. szkoda slow mi na to co dzis odstawil .. poki co ja sie klade do lozka moze usne . Dobranoc

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry