reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dzisiaj chyba pierwszy raz załamałam się w ciąży,że nic na mnie nie pasuje...Zawsze bez problemu kupiłam jakąś sukienkę a dzisiaj przymierzyłam chyba z 20 i jak nie brzuch się nie mieści to w ramionach za duża i wróciłam do domu z niczym.Chciałam kupić sobie jakąś sukienkę na te chrzciny,które nas czekają ale jestem zmuszona iść w tym co mam od siostry choć nie do końca się dobrze w niej czuje,ale nic nie zrobię...Czuje się taka gruba...eh..idę pod koc...
Kochana nie łam się :* może rozejrzyj sie za sukienkami ciazowymi w małych rozmiarach ?? Na allegro mozna z asos piekne ciazowe wyjściowe sukienki kupić :)
Na pewno coś znajdziesz z ciazowych
 
reklama
Gieer swietnie napisalas to o przyjazni!!Zgadzam się;)i tez mi latwiej z facetami niz kobietami:p
Darunia to sie Wam poukladalo wszystko!No stres!Bedzie wszystko dobrze:)Nas tez czeka zycie w kartonach bo pod koniec grudnia/styczen przeprowadzka pietro wyzej heh
Pamietajcie by zelazo przyjmowac z wit c zeby sie wchlonilo!!!

Aa mnie sie akurat udalo kupic sukienke na wesele w pazdzierniku:)uff.Jeszcze tylko buty:/niecierpieee

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie wiem czy widziałyscie ale caretero ma w ofercie lozeczko dostawke coś jak Chicco next2me. Cena o połowę mniejsza bo to ma kosztować około 400zl.
Nie wiem jak z jakością ale warto zerknąć.
1503661280-aaaaaa.png


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Mnie przeraża wizja przeprowadzki! zwłaszcza, ze będziemy mieszkali jakiś czas na kartonach bo o szafie moge pomarzyć.... no i niedługo mnie to czeka, bo od października chcemy wynająć mieszkanie....ehhh pożyjemy- zobaczymy
A z dobrych wieści to musze Wam napisać, że jeszcze jakiś czas temu się martwiłam, bo mój syn nie chciał zmieniać szkoły, chciał dalej chodzić do Krakowa, co nie ukrywam po przeprowadzce byłoby dla nas wielkim problemem, bo do szkoły by musiał dojeżdżać z przesiadką w Wieliczce i to całkiem porażka, a na siłe tez nie chcieliśmy go przenościć no bo to nowy dom, nowe dziecko i tyyyle zmian,ale na szczęście dowiedzieliśmy się, że w Wieliczce otwieraja szkołe sportową i o profilu piłka nożna (on jest mega zapaleńcem i na treningi chodzi od 3 roku życia i wcale mu się nie nudzi tylko wręcz przeciwnie) i jak sie dowiedział, że w ciągu jednego tygodnia ma mieć 16 godzin treningów to oszalał i powiedział ze chce spróbować zdawać do tej szkoły, już od połowy wakacji ćwiczył pod kątem wymaganych tesów sprawnościowych- no świr... ;-) jutro miał mieć egazminy, a dzisiaj dostałam telefon od dyrektora szkoły że został przyjęty bez egazaminów- ale rodośc w domu ;) także kamień spadł nam z serca, będzie dojeżdżał jednym busem do szkoły i o 16:30 będzie kończył lekcje i będzie już po treningach, po basenach i nie trzeba będzie go nigdzie wozić na dodatkowe treningi - raj na ziemi dla nas :) uffff się rozpisałam ;-)
Czasami sprawdza się to ze są sytuacje które potrzebują czasu i same się rozwiązują :)
Ciesze się ze u Was się tak ułożyło
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Udanych wizyt i badań życzę.

Mam do Was pytanie. od kilku dni w nocy budzi mnie ból stawu biodrowego. jak leżę na prawym boku to prawego a na lewym to lewego. czy uważacie że poduszka ciążowa może rozwiązać ten ból ?
Ja tak mialam do czasu, gdy zaczęłam spac z tą poduszką. Jesli jej nie masz to nawet zwykłego jaśka wkładaj miedzy kolana. Mi pomagało.
 
Do góry