reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja miałam wczoraj wizytę bez usg, wszytko ok. Szyjka długa, nawet bardzo długa, zamknięta. Mówił coś ze mam wysoko brzuch i przez to mam tak silne nieraz zgagi że aż całe płuca, plecy mnie bolą i ciężko oddech złapać. Wszytkie moje wyniki morfologi, krzywej i moczu idealne. ;) Byłam tak bardzo przekonana że chce tym razem CC tak teraz nie wiem..... Boję się coraz bardziej tego wszytkiego. Boję się tego że kolejny poród naturalny będzie długi, ciężki i że wymorduje mnie. No nic jeszcze troszkę czasu mamy na namysl chodź z tym czasem to też masakra leci jak szalony. Kolejna wizyta za 4 tyg również bez usg czyli będzie wypadało to 28 tydzień , USG zaproponował mi po 30 tyg, ale jeszcze się nie umawiałam.

Co do wagi ja mam plus 4 kg do przodu, jak wcześniej było cały czas na minusie tak teraz w górę leci ;) ale nie przejmuje się tym w ogóle. Po ciąży wszytko zleci na dół.

@zapmarta super ze wszytko ok! Gratulacje wizyty!

Widzę że wy już pełne szaleństwo zakupowe, pogodowe. Ja jeszcze nie myślę o tym po 30 tyg kupie takie rzeczy do porodu.

@Maglik ja była bym za spotkaniem! Dostosuję się ;) super pomysł

@reniuszek jakie piękne zdjęcia <3 super ze wszytko ok narazie z szyjka ;)!! Trochę spokoju masz. Co do torby i zakupów to mam takie samo podejście.

Co do glukozy u m ja różnicy nawet w minimalnym stopniu nie odczułam ;) wypiłam normalnie a potem normalnie się czułam ;)

Oooooooo @Millo kto tu się odezwał!!! suepr że u was wszytko ok! Powiem Ci ze ja przez te wakacje i nawał obowiązku też mniej jestem na forum. Na szczęście już niedługo szkoła, przedszkole i trochę ciszy będzie. Wtedy wrócę na forum.

@maja1987 @doublemummy ehh straszne te przygody mogą być z wczesniakami ;( my mieliśmy na forum w maju 2013 dzieczyne urodziła bliźniaki w 25 tyg coś takiego ale są zdrowe w 100 % rozwijają się tak jak moja córka która była donoszona a nawet przenoszona do 43 tyg. ;) tyle że ona urodziła w lutym a ja środkiem maja, tak że nie wszytkie przygody z wczesniakami muszą się źle skończyć jest nadzieja <3

@iwilleatyou Jezu jakie pyszne bułeczki. !!! zrobiłaś mi takiego smaku że poszłam do kuchni o 5 rano i jadłam bułeczki maślane z biedronki. ;)

@doublemummy jej jak to dobrze że wszytko ok i się unormowalo!!! Cieszę się i odpoczywaj.!!!!!!!!!!


@Maglik ehh straszne mi przykro z powodu takich zakupów, ja właśnie jak widzę coś fajnego na olx to proszę by wystawił na allegro że za wystawienie doślę osobne pieniądze. ;( straszna szkoda raczej nie otrzymasz już ani kasy ani pieniędzy

@Ankuś strasznie mi przykro z powodu twoich ostatnich przeżyć. ;( cały czas coś! Nie nie ma prawa cie jeszcze dobijac. Przyjaźń to też czas kiedy możemy nawet tydzień się nie odzywać i ta druga osoba ma prawo zrozumieć że widocznie tego się potrzebuje! Proszę Cię przestań się przejmować nią, przejdzie jej samo i będzie jak dawniej. Rób tak jak ona a zobaczysz że się odezwie i przeprosi. Ty już wszytko napisałas i wyjaśniłas.

@Marti92 jejku jak to pysznie wygląda!!!!!! Też chce, daj przepis.!!!


Ja nie śpię od 4 rano.. ! I już nie zasne, wygonie męża z dziećmi na plac zabaw po południu, a ja pójdę spać. Jeszcze w planach mam zrobić dziś LECZO. ;)
 
reklama
Dzień dobry :)Powodzenia na wizytach i glukozie:)Dzielne dziewczyny z Was :)
Mi tak było dzisiaj nie wygodnie w nocy.Jak nie coś boli to kłuje i ułóż się do do spania.Teraz zmykam kupić co nie co i potem biorę się za ogarnianie domu.Miłego dnia :):)
 
I my się witamy [emoji4] zaraz będziemy jeść śniadanie i pojedziemy odebrać wózek a o 11 wyniki morfologii i glukozy. Powiem Wam że moje ciało w ciąży jest dziwne, wczoraj nie mogłam luteiny zaaplikować bo jakaś taka rozmiękła w środku byłam, że nie mogłam wsadzić. @MagMag niech Ci czas szybko zleci [emoji4] @doublemummy jak dziś Twój brzuch?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka, no to i ja się witam :)
Powodzenia dziś i miłego dnia wszystkim. ;)
Ja wieczorem już wyjeżdżam pomóc ogarniać do tego wesela więc pewnie mnie znów nie będzie do poniedziałku bo potem jeszcze nacieszyć się S muszę. Teraz już od prawie 4h nie śpię, jak zwykle, już po euthyroxie i śniadaniu więc znów mnie mulić do spania zaczyna bo i mały w końcu poszedł spać po szaleństwach od 4 rano. :D
 
Cześć Dziewczyny :-)
Ja też już wstałam, leżę sobie aż eurhyrox zadziała, a głodna jestem.... dzisiaj owsianka :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eklerko super ze wyniki masz idealne:*i 4kg zazdroszcze:)
Magmag powodzenia:)
Gieer mi sie najbardziej z cipki chce smiac bo jest taka grubiutka cala buhahaha:p

My dzis pospalismy do 8!Leos cala noc w lozeczku:)Kocham takie noce heh

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny :-)
Ja też już wstałam, leżę sobie aż eurhyrox zadziała, a głodna jestem.... dzisiaj owsianka
Dzień dobry!
U mnie to samo, czekam w łóżku aż się letrox wchłonie i idę szamać ;-)
Powodzenia na wizytach!
I oczywiście na glukozie! Oby gładko poszło i czas szybko leciał ;-)
Ja dzisiaj mam kumpele na kawę więc może coś upiekę? Hmmm no no wiem ;-) muszę znaleźć wene i zacząć działać, na razie to jestem głodna ☺
Miłego dnia życzę!
 
reklama
Eklerko super ze wyniki masz idealne:*i 4kg zazdroszcze:)
Magmag powodzenia:)
Gieer mi sie najbardziej z cipki chce smiac bo jest taka grubiutka cala buhahaha:p

My dzis pospalismy do 8!Leos cala noc w lozeczku:)Kocham takie noce heh

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
A jak u Ciebie z mężem? Uspokoiło się?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry