reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Tak, na szczęście mam super prowadzącego i w potrzebie każe przyjeżdżać na oddział jak ma zmianę. Juz sie stresuje chociaż kazał wyluzowac

p19uflw1nv024jhl.png
No to Go posłuchaj, bo będzie się brzuch jeszcze bardziej spinać [emoji8]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś dostałam powera jak się dowiedziałam, że cukier w normie. Od razu wrabalam drożdżówkę... tylko co z tego, skoro teraz jedyne o czym marzę to bułeczki @iwilleatyou!!!! Błagam o przepis, błagam :D
U mnie na obiad dziś papryka faszerowana, wzięłam też od teściowej sokowirowke i wypiłam pyszny sok burak-jablko-marchew :)
Co do szafki ze słodkościami, my też mamy taka w kuchni "polka grzeszkow" na to mówimy, bo jest tam z reguły więcej słonych przekąsek. Ale od kiedy jestem w ciąży króluje tam czekolada :D

@doublemummy trzymam kciuki, żeby wszystko przebiegło pomyślnie :*

Ostatnio w Rossmannie obkupilam się w kosmetyki Babydream dla małej, plus majtki, podklady i wkładki laktacyjne :)
 
O borzu...weszłam i prawie się popłakałam ze złości ;( tyle pyszności na słodko, pizza która uwiebiam i niczego nie mogę ;(
Ratuję się owocami, ale to też tylko do 200-300g można zjeść. Bleh
Dziś miałam mega stresujacy poranek...zaczęło się od mocnego bólu brzucha zaraz po porannej toalecie i od tamtej pory zero ruchów Młodej..ani stukanie w brzuch nie pomagało, ani kladzenie się na plecach. Byłam bliska dzwonienia do lekarza, żeby podjechać zobaczyć czy wszystko ok, ale chwilę temu się ruszyła..uff
Pogoda na podlasiu daje w kość..umieram z takiego zrozpierdzielenia i rozmemłania wewnętrznego bo ciśnienie wskazuje, że ledwie żyje.
No to sobie ponarzekalam.
łącze się w bólu z tym jedzeniem .Co do ruchów kochana pamięta ,że dziecko bardzo dużo śpi ! Mojej młodej praktycznie wczoraj nie czułam dopiero jak kładłam się spać zaczęła buszować na maxa . Druga sprawa wydaje mi się ,że jak jadłam słodkie to była bardziej aktywna :p
 
Cholercia, to już mi się pomyliło, któraś z Was zawsze korzysta z kwestii smaku. Ojeja, chyba nie dam rady doczekać do jutra i jadę do Biedronki po składniki :D dam radę na pierwszy raz? Jestem noga z pieczenia ciast... czy one są na drugi/trzeci dzień dobre do jedzenia?
 
Cholercia, to już mi się pomyliło, któraś z Was zawsze korzysta z kwestii smaku. Ojeja, chyba nie dam rady doczekać do jutra i jadę do Biedronki po składniki :D dam radę na pierwszy raz? Jestem noga z pieczenia ciast... czy one są na drugi/trzeci dzień dobre do jedzenia?
Tak napewno beda dobre jak schowasz do szczelnego pojemnika:) tutaj caly sekret w tym zeby ciasto dobrze wyroslo :) prosto sie robi. Ja tez nie mam ręki do wypiekow :) wole gotowac :) powodzenia :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny Was tylko kopnąć w tyłek z tymi słodkościami. Ja tez chcę. Pierwszy raz w życiu dieta i umieram z braku cukru[emoji22][emoji22][emoji24][emoji24]

Ja dziś zaliczyłam zakupy i Castoramę. Jechałam przede wszystkim na promocję do Rossmana. I gdzie zapomniałam wejśc? Puchar gapiostwa dziś przypada mi. Może jeszcze sie wybiorę. Do kiedy jest ta promocja -49%??
 
reklama
Ja zawsze korzystam z moich wypieków bo z kwestii smaku rzadko co mi wychodzi :-) zaraz zbieram się za moje ciacho :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry