reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja mam takie skurcze ze juz dzwonilam do lekarza i popołudniu mam jechać na ktg żeby zobaczyć jak one są mocne.

p19uflw1nv024jhl.png
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
 
reklama
Eraja jaki wypiek:)super!!
Digital och wspolczuje cukrzycy:(Dobrze ze poczulas Dzidzie ale stresu co nie miara na pewno!

Doublemummy cos Ty?!o kurde!Nospe wzielas?Magnez?na ktora jedziesz?



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doublemummy juz doczytalam ze po 15:*
Pieszczoszka mowisz ze duza dzieci spia?bo kurde moja jest aktywna praktycznie wiekszosc czasu ..obkopana juz jestem rowno:p
Oska na co promocja jest w rossmanie?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie. Jak to jest z dentysta w ciąży na NFZ? Ja chodzę prywatnie i nie mam pojęcia ale mam koleżankę w ciąży w 13tyg boli ja i chcę iść na NFZ i pytanie czy znieczulenie jest płatne?

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Dziewczyny później was wszystkich nadrobie i przeczytam każda z was od wczoraj. ;) jestem strasznie zabiegana u co chwile coś.

Przyszłam tylko się pochwalić naszym zakupem ;)! Mamy fure dla księcia. <3 dziś kupiliśmy co prawda używany ale w świetnym stanie.!!! nic nie poniszczone a do tego dodała mi hustawke elektryczna z GRACO


1503577432-aaaaaa.jpeg

1503577448-aaaaaa.jpeg

1503577462-aaaaaa.jpeg

1503577495-aaaaaa.jpeg

I ta buda świetna że na lato będzie go osłaniala gdy będzie spał albo będzie razilo go słoneczko
1503577570-aaaaaa.jpeg

Hustawka
1503577595-aaaaaa.jpeg


Jestem taka szczęśliwa że uśmiecham się sama do siebie. ;)
 
Dziewczyny później was wszystkich nadrobie i przeczytam każda z was od wczoraj. ;) jestem strasznie zabiegana u co chwile coś.

Przyszłam tylko się pochwalić naszym zakupem ;)! Mamy fure dla księcia. <3 dziś kupiliśmy co prawda używany ale w świetnym stanie.!!! nic nie poniszczone a do tego dodała mi hustawke elektryczna z GRACO


1503577432-aaaaaa.jpeg

1503577448-aaaaaa.jpeg

1503577462-aaaaaa.jpeg

1503577495-aaaaaa.jpeg

I ta buda świetna że na lato będzie go osłaniala gdy będzie spał albo będzie razilo go słoneczko
1503577570-aaaaaa.jpeg

Hustawka
1503577595-aaaaaa.jpeg


Jestem taka szczęśliwa że uśmiecham się sama do siebie. ;)
Fajny wózek podoba mi sie co to za firma? Duzo dałaś? Jesli moge zapytac oczywiscie
 
@Millo jest dużo balsamów i kremów dla nas ciążówek. Do tego jakieś maseczki i inne pierdoły do bycia piękniejszą xD Aczkolwiek ja próbowałam zamówić we wtorek wieczorem i prawie wszystko było wykupione ^^

@eklerkaa no łałałiła :D Gratulacje ;)
 
Ja wczoraj byłam stacjonarnie i wszystko było :-) kupiłam odzywki do włosów, olejki do włosów, balsamy, balsamy dla ciężarnych, maseczki, odżywkę do paznokci i pomadke ochronną :-) więc można szaleć

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry