reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Tak, jak mnie badał teraz jak byłam pytał gdzie rodziłam pierwszą córkę, powiedziałam że na Wyspiańskiego, a on odpowiedział że w tym lepszym, a ja mówię że nie wiem czy lepszym, ale że z Wojewódzkiego wyszłam na żądanie dzień przed porodem i wstyd było wracać, a on wtedy powiedział, myślę, że to porodów lepszym...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
hmmm kurcze daj znać jak Ci powie o co chodzi :/ bo dziwne troche . Tym bardziej ,że teraz dużo więcej jest porodów w wojewódzkim niz kiedys było i momentami to aż mają przepełnienie
 
reklama
Ja dzisiaj też od jakiegoś czasu nie śpię.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty I badania.

Wczoraj dentysta wyleczył mi dwa niewielkie ubytki. Jeszcze tylko jeden został. Myślałam że będzie gorzej.
Przy okazji dowiedziałam się ,że przysługujące kobietom w ciąży leczenie kanałowe wszystkich zębów funkcjonuje w teorii. Środków używanych w procesie leczenia nie powinno się stosować w ciąży.

My dzisiaj do znajomych na grilla idziemy. Zapowiada się miłe popołudnie.
 
a ja dzisiaj weszłam na wagę i w ciągu tygodnia - 1,5 kg. Nie wiem czy cieszyć się czy płakać, czy olać.... Mała w brzuchu buszuje, więc chyba wszystko ok. A do kolejnej wizyty jeszcze 3 tygodnie
 
reklama
Do góry