reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Zedra z Ciebie publicznie ku przestrodze dla pozostałych [emoji23]
Rossiczka Ty z okolic Piaseczna chyba? Dobrze kojarzę? Gdzie będziesz rodzic?

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Do Zalesia w przyszłym roku się przeprowadzamy. Więc teraz wciąż Bemowo :-)
Tak jak Tobiasza planuje i tym razem na Inflackiej rodzic
Aaa to pewnie coś pomyliłam [emoji28]
Córkę rodziłam w pisecznie dlatego pytam. To będziesz rodzic u mnie pod domem bo mieszkam obok inflanckiej [emoji3]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Aaa to pewnie coś pomyliłam [emoji28]
Córkę rodziłam w pisecznie dlatego pytam. To będziesz rodzic u mnie pod domem bo mieszkam obok inflanckiej [emoji3]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Wpadnę po prowiant w razie co ;-)
Moje znajome zawsze się śmieją ze to szpital dla zakupoholiczek ;-)

To w sumie blisko siebie mieszkamy :-)

Nic nie pomylilas bo plan był ze na jesieni przeprowadzimy się do Zalesia czyli powiat piaseczyński ;-) ale plany się zmieniły i dopiero w przyszłym roku przeprowadzka aby na spokojnie wszystko wykończyć, aby ogród powstał etc :-)
 
Taki był plan, ale jak pójdę 4.09 na wizytę to muszę zapytać tego lekarza co miał na myśli mówiąc mi wtedy w szpitalu, że do porodów Wyspiański lepszy. Trochę jestem zdezorientowana, bo te pielęgniarki takie niemiłe były jak leżałam w tym 18 tc, ale z drugiej strony może jak lekarz prowadzący jest tam codziennie to jakoś inaczej.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wpadnę po prowiant w razie co ;-)
Moje znajome zawsze się śmieją ze to szpital dla zakupoholiczek ;-)

To w sumie blisko siebie mieszkamy :-)

Nic nie pomylilas bo plan był ze na jesieni przeprowadzimy się do Zalesia czyli powiat piaseczyński ;-) ale plany się zmieniły i dopiero w przyszłym roku przeprowadzka aby na spokojnie wszystko wykończyć, aby ogród powstał etc :-)
Trzeba na kawę skoczyć [emoji12]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Taki był plan, ale jak pójdę 4.09 na wizytę to muszę zapytać tego lekarza co miał na myśli mówiąc mi wtedy w szpitalu, że do porodów Wyspiański lepszy. Trochę jestem zdezorientowana, bo te pielęgniarki takie niemiłe były jak leżałam w tym 18 tc, ale z drugiej strony może jak lekarz prowadzący jest tam codziennie to jakoś inaczej.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci tak.. dla mnie nie była ani jedna osoba miła na Wyspiańskim i to co się tam działo wtedy to jeden wielki cyrk ...Dla mnie plusem jest to ,że wojewódzki ma lepszy sprzęt do ratowania życia noworodków a po akcji z Laurą wiem ,że już niczego nie jestem w stanie przewidzieć ,dwa moja gin jestem tam położną a trzy ,że jak byłam tam z krwawieniem i kolejny raz z powodu braków ruchów jakoś wszyscy tam byli mili i jakoś na mnie pozytywne wrażenie wywarli. Ostatnio rodziły też tam 3 koleżanki i wszystkie też bardzo chwaliły .
 
Taki był plan, ale jak pójdę 4.09 na wizytę to muszę zapytać tego lekarza co miał na myśli mówiąc mi wtedy w szpitalu, że do porodów Wyspiański lepszy. Trochę jestem zdezorientowana, bo te pielęgniarki takie niemiłe były jak leżałam w tym 18 tc, ale z drugiej strony może jak lekarz prowadzący jest tam codziennie to jakoś inaczej.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
lekarz pracujący w wojewódzkim powiedzial Ci ,że do porodu lepszy wyspiański ?
 
reklama
lekarz pracujący w wojewódzkim powiedzial Ci ,że do porodu lepszy wyspiański ?
Tak, jak mnie badał teraz jak byłam pytał gdzie rodziłam pierwszą córkę, powiedziałam że na Wyspiańskiego, a on odpowiedział że w tym lepszym, a ja mówię że nie wiem czy lepszym, ale że z Wojewódzkiego wyszłam na żądanie dzień przed porodem i wstyd było wracać, a on wtedy powiedział, myślę, że to porodów lepszym...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry