reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

I mi lekarz mówił, ze dziecko sie rozwija z zapasów moich bo malo tyje :D i ze wszystko jest w najlepszym porządku. A wszyscy mówią, ze jakby nie brzuch to by nie było widać ze jestem w ciąży bo nic nie tyje i sie nie zmieniam, dalej wchodze w spodnie z przed ciąży :D wiec luuuzik, nawet jeansy zapielam ale juz trochę mnie cisnely

p19uflw1nv024jhl.png
Wow! Super zazdroszczę :) ja jestem +6kg, i spodnie sprzed ciąży już daaaawno odeszły w sina dal :)
 
reklama
Wow! Super zazdroszczę :) ja jestem +6kg, i spodnie sprzed ciąży już daaaawno odeszły w sina dal :)
ja też o jeansach sprzed ciąży mogę pomarzyć :D Ja się zastanawiam kiedy w jeansy ciążowe przestanę wchodzić :p

Wczoraj pierwszy raz ekspedientka zauważyła, że jestem w ciąży i w rossmanie mówiąc o promocji wspomniała też o kosmetykach dla ciężarnych ;D Mój maż do mnie mówi "pajączek "
 
Dzień dobry!
Za wszystkie wizytujące trzymam kciuki!!!!
Ja już nic o swojej wadze nie pisze bo jest masakra.... niby nie jem jakoś dużo, często spaceruje po 2-3 km, czasem poćwiczę a waga do góry pędzi, widocznie taki moj urok :-/ no nic, będę miała co zrzucać po ciąży :-D
Zaraz wypije kawę i zawiozę młodego na trening i sama pojadę po kilka lamp do domu i inne pierdoły typu pędzle, taśmy itp...
Miłego dnia Dziewczynki!
 
Dzień dobry!
Za wszystkie wizytujące trzymam kciuki!!!!
Ja już nic o swojej wadze nie pisze bo jest masakra.... niby nie jem jakoś dużo, często spaceruje po 2-3 km, czasem poćwiczę a waga do góry pędzi, widocznie taki moj urok :-/ no nic, będę miała co zrzucać po ciąży :-D
Zaraz wypije kawę i zawiozę młodego na trening i sama pojadę po kilka lamp do domu i inne pierdoły typu pędzle, taśmy itp...
Miłego dnia Dziewczynki!
Chyba to jest kwestia "urody" Bo moja mama sucharek przed ciąża w ciąży odżywiając się normalnie etc, potrafiła +30 kg zrobić. Ja z Tobiaszkiem miałam +6, a teraz mam już +5 kg, więc myslę że do 12 spokojnie dobije....
 
Hej Dziewczyny! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujace i za dobre samopoczuczucia nas Wszystkich. Zasnęłam przed 6 i spalam do 8. Zaraz wyjde z łóżka bo mnie ssie w żołądku. Dzis po sniadaniu obiecalam Córci wspólne robienie ciasteczek. Muszę jeszcze okno u Niej umyc, wyprasowac firanę. Do poludbia staram się ogarniac wszelkie obowiazki bo po poludniu lenistwo ogarnia mnie
 
Przyłączam się do tych na glukozie. Mnie muli okropnie. Najgorsze wspomnienie ciąży to ta glukoza. Miałam dziś też połowkowe usg i podejrzalam mojego synka. Chłop jak dąb. Starszy o tydzień od początku, więc pewnie będzie największy z całej gromady.
Ja też 6kg na plusie. Zgubi się przy karmieniu ;-)
 
reklama
Hej, powodzenia jeśli któreś wizytują mnie wczorajsze burze i słaba bateria w telefonie odłączyły od świata... Dziś odebrałam wyniki krzywej i mam 97/184/64 więc pewnie diabetolog będzie? Gina mam dopiero na 6.09 i teraz nie wiem co myśleć o tych wynikach. Zaraz lecę do dr rodzinnej to może coś z nią pogadam. Miłego dnia życzę ;-)
 
Do góry