reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mnie to w ogóle jakoś ostatnio kluje w szyjce. A mój tez dziwnie ułożony. Upodobał sobie szczególnie pęcherz i biodra, siedzi nisko pod pępkiem i napiera. A jak sie śmieje czy podnosze z lozka to mi pępek sie robi wtedy wystający i taka gorka na środku brzucha jakby plecy dziecka były od razu pod spodem :D nie umiem tego opisać żeby dało sie wyobrazić :D

p19uflw1nv024jhl.png
Spoko, dałam radę mam bujną wyobraźnię ^^ Moje łożysko wyprowadziło się z przedniej ściany na tylną. Jakos tak do tyłu urosło czy coś. Dlatego tak Go dobrze czuję :) I widzę jak strzela gole :D Fajne te dzieciorki. Jeszcze w brzuchu a tyle radości :)

O, Młody podciągnął stópki! Właśnie mnie smyra w starym miejscu <3 Ale łapki dalej w pachwinie, bo ciężko mi wstawać, hihihi :)
 
reklama
Jak ja się niewysypiaaam o losie. W każdej pozycji jest mi niewygodnie. Już mi się płakać chce bo plecy bolą każdego ranka w innym miejscu. Materac się zrobił jakiś zbyt miękki dla mnie i przenosimy się dziś do salonu. Może będzie lepiej bo oszaleje. Zauważyłam że już przez to niewyspanie zrobiłam się drażliwa i mam mniej cierpliwości do Bartuli, a co ten dzieciaczyna jest winny. Aj, marudze z rana. Chociaż Franek się wyspal z tego co widzę bo wariuje aż mi brzuch skacze... Z drugiej strony nie wiem kiedy spał bo kręcił się całą noc razem ze mną. Mąż szczęśliwy bo w nocy przytulilam się do Jego pleców a Franio zrobił Mu porządny masaż:) No to tyle u mnie z rana. Bartek jeszcze śpi, a ja się biorę za gołąbki. Miłego dnia !!!:rofl2:
 
Miłego dnia Dziewczyny !
Ja dzisiaj nie spałam przez Tobiasza o drugiej przyszedł do łóżka i już nie zasnelam :-(

Dziewczyny na glukozie powodzenia i dobrych wyników.


@maja1987 Ty miałaś w poprzedniej ciąży cukrzycę tak ? I tak późno.Masz zleconą krzywą ? Mi zawsze się wydawało że to wskazanie do szybszej kontroli, tak jak Monique miała

@Ankuś, @Eraja Wy to jednak pokojowe jesteście :-) ja to mojemu by te wafelki zabrała i do kosza. jeszcze by usłyszał swoje....

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wracając do szczepień to ja też jestem ogólnie za [emoji6] choć kalendarz szczepień średnio mi się podoba.. I będziemy szczepić nasze dziecko, ale będę trochę walczyć o przesunięcie ich w czasie.. Nie uważam, że pierwsze godziny życia dziecka są najlepszym momentem na robienie zastrzyku.. Z tego co wiem to tylko w Polsce to szczepienie jest obowiązkowe w pierwszej dobie, w innych krajach UE wykonuje się je w pierwszych 6 tygodniach życia dziecka.. Muszę się dowiedzieć czy w naszej rejonowej przychodni sprawdzają crp na wizytach, jeśli nie to będę szukać lekarza gdzie indziej.. Chciałabym podchodząc do szczepień mieć pewność, że Malutka jest w pełni zdrowa.

@JaneHeart udanego wypoczynku [emoji6]. Ale jakbyś miała jeszcze chwilkę i wrzuciła przepis na ten chleb z płatków owsianych to byłoby super [emoji6]. Nosi mnie ostatnio by znowu piec chleb, ale ostatnio na zakwasie nie bardzo mi smakuje..

@pieszczoszka1988 zakazany owoc najbardziej kusi [emoji6]. Dasz radę. Spokojnie sobie wypracujesz schemat jedzenia tak, aby trzymać cukier w ryzach.. A mąż i Laura nie mogą jeść razem z Tobą? Jak mój tata przez jakiś czas trzymał się ścisłej diety dla cukrzyków to wszyscy jedliśmy to samo i było smacznie i zdrowo [emoji6]. Byłoby Ci łatwiej się wtedy tego trzymać [emoji6]. Próbuj z innymi przepisami, coś im w końcu zasmakuje i będziecie jeść razem [emoji6]. A wszelkie słodycze bym pochowała, aby nie kusiły, jak muszą jeść to niech to robią poza domem..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja tez już źle śpię. Na brzuch rzecz jasna sie nie da. Na plecach mi nie wolni. Gdy kładę sie na lewy to masakruje mnie Tobi, gdy na prawy to Sara. I weź tu człowieku bądź mądry i dogódź wszystkim...

Dziewczyny jakie są ceny poscieli i materacyków w Ikei? Jutro otwierają w Lublinie i nie wiem czy jechać.
 
Hej. Ja tez już źle śpię. Na brzuch rzecz jasna sie nie da. Na plecach mi nie wolni. Gdy kładę sie na lewy to masakruje mnie Tobi, gdy na prawy to Sara. I weź tu człowieku bądź mądry i dogódź wszystkim...

Dziewczyny jakie są ceny poscieli i materacyków w Ikei? Jutro otwierają w Lublinie i nie wiem czy jechać.
Dlaczego na plecach nie możesz?
 
Ja juz po jednej glukozie jestem, w 13tyg mialam robiona. Dla swojego spokoju mam jeszcze paski i co jakis czas sie kuje, poki co cukry sa ok, ale czuje, ze nie ominie mnie dieta cukrzycowa. Wiecie co bylo najtrudniejsze z Frankiem, ze od konca wrzesnia zaczyna sie u nas sezon urodzin w rodzinie i tyle tortow przeszlo mi obok, masakra teraz tez tak bedzie.
Dasz radę, dla naszych maluchów mamy specjalne dodatkowe poklady energii, cierpliwości i silnej woli. Mimo tego należy się żeby czasem pobiadolic:)
 
Siedze sobie juz po wypiciu tej glukozy. Waga mi zwolnila. Nie moglam uwierzyć ale tylko 1 kilogram w 4 tygodnie. Ewidentnie polska mi nie sluzy :) jak tak pojdzie to moze nie bedzie tak tragicznie przy porodzie :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz po jednej glukozie jestem, w 13tyg mialam robiona. Dla swojego spokoju mam jeszcze paski i co jakis czas sie kuje, poki co cukry sa ok, ale czuje, ze nie ominie mnie dieta cukrzycowa. Wiecie co bylo najtrudniejsze z Frankiem, ze od konca wrzesnia zaczyna sie u nas sezon urodzin w rodzinie i tyle tortow przeszlo mi obok, masakra teraz tez tak bedzie.
Ok, rozumiem. Może tym razem się uda ;-)

Ja ostatnio chodzę dumna jak paw bo udało mi się obzarstwo opanować i wróciłam na zdrowe tory :-)
 
Do góry