reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja leze sobie w lozeczku po glukozie ;) na kolejne kłucie mam lrzyjsc o 9.15 ;) nie bylo tak tragicznie;) trochę mnie mdli ale dasie wytrzymac ;) ale jestem mega glodna ;) marzy mi sie buleczka z bialym serkiem i koperkiem o jezu

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Oska305 ceny możesz sprawdzić na stronie [emoji6]. Na pewno z okazji otwarcia rzucą jakieś promocje, ale też będzie tłum ludzi więc na pewno nie powinnaś się wybierać tam sama..

@mrsMalec tylko pilnuj się, żeby nie przysnąć, bo wtedy cukier się inaczej rozkłada [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozwolili Ci iść do domu ?

p19uflw1nv024jhl.png
Tak bo moja mama mieszka nad ośrodkiem zdrowia ;) kazali mi tylko lezec alb siedziec i nie chodzic duzo ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Oska305 ceny możesz sprawdzić na stronie [emoji6]. Na pewno z okazji otwarcia rzucą jakieś promocje, ale też będzie tłum ludzi więc na pewno nie powinnaś się wybierać tam sama..

@mrsMalec tylko pilnuj się, żeby nie przysnąć, bo wtedy cukier się inaczej rozkłada [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Staram sie choc nest ciezko bo o 5 rano wstalam ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja leze sobie w lozeczku po glukozie ;) na kolejne kłucie mam lrzyjsc o 9.15 ;) nie bylo tak tragicznie;) trochę mnie mdli ale dasie wytrzymac ;) ale jestem mega glodna ;) marzy mi sie buleczka z bialym serkiem i koperkiem o jezu

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Puścili Cie do domu? Ja musiałam siedzieć pod gabinetem, a wody tylko w ostateczności sie napić.
 
@Oska305 ceny możesz sprawdzić na stronie [emoji6]. Na pewno z okazji otwarcia rzucą jakieś promocje, ale też będzie tłum ludzi więc na pewno nie powinnaś się wybierać tam sama..

@mrsMalec tylko pilnuj się, żeby nie przysnąć, bo wtedy cukier się inaczej rozkłada [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Sama na pewno nie pojadę, o ile pojadę. Kiepsko znam Lublin i nie wiem, czy dam radę dojechać. Zobaczymy. Ale kusi mnie ta wizja promocji[emoji7]
 
Puścili Cie do domu? Ja musiałam siedzieć pod gabinetem, a wody tylko w ostateczności sie napić.
Tak bo ja doslownie zejsc po schodach i wyjsc na pole i wejsc w drzwi obok i w osrodku jestem ;) mi wody tez pic nie wolno . Ale dam rade robię to dla córci wiec mam motywację

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja sie dzis wyspałam jupi ☺ chyba masaż nóg wieczorem pomógł bo wczoraj to juz kiepsko ze mna było maż miał ciężko ale Adaś tak sie wiercił że poprawiał mi humor. Dzis musze wyjsc z domu wkoncu bo mam kilka załatwień trzymajcie kciuki żebym była silniejsza niż leń
 
reklama
Trzymajcie sie na tych glukozach szybko minie i bedziecie miały z głowy. Nie wiem czy ktos wizytuje ale jak tak to powodzenia na wizytach
 
Do góry