reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
u nas na usg wszystko ok, waży około 700 gr, i wciąż jest ponad tydzień większy niż wskazuje termin.
Byliśmy przed wizytą w sklepie dziecięcym i oglądaliśmy wózki i mamy wybrany :)
Super [emoji169] Jaki wybraliście?

Ja się zabieram za pakowanie, bo jutro lecimy [emoji38][emoji574] Tak się cieszę! Zrobiłam listę rzeczy, żeby Konrad posprawdzał czy wszystko wzięłam, bo istatnio nie potrafię wyjść z domu żeby czegoś nie zapomnieć [emoji28]
Co do szczepionek to najgłośniej krzyczą ci co niestety mało wiedzą i robią burzę, straszą ludzi...wkurza mnie to, bo przez to każdy ma teraz stresa przed szczepionką, "a nóż.." coś się stanie...Ja też na pewno będę szczepić. Najważniesze żeby dziecko było w pełni zdrowe przed podaniem szczepionki i to jest sprawa której możemy przypilnować, bo lekarz może czasem podejść rutynowo :)
A Maks dzisiaj ugniata mi pęcherz cały dzień :D Latam siku jak głupia jak tylko mi dociśnie [emoji28]
Macie czasem takie uczucie jakby wam serce mocno waliło i ciężko się oddycha? Ja tak miewam i nie wiem czy to normalne w ciąży.

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
jestem okropna :((( nie umiem sobie odmawiać :((( tak mi ciężko z tą cukrzycą :(( wczoraj na wieczór się tak najadłam ,że wywaliło mi ponad 160... Dziś się w dzień pilnowałam a teraz na wieczór nie wiem co mnie napadło i zjadłam budyń czekoladowy :( mam takie wyrzuty sumienia :( sama sobie szkodze i pewnie skończy się na insulinie
 
Super [emoji169] Jaki wybraliście?

Ja się zabieram za pakowanie, bo jutro lecimy [emoji38][emoji574] Tak się cieszę! Zrobiłam listę rzeczy, żeby Konrad posprawdzał czy wszystko wzięłam, bo istatnio nie potrafię wyjść z domu żeby czegoś nie zapomnieć [emoji28]
Co do szczepionek to najgłośniej krzyczą ci co niestety mało wiedzą i robią burzę, straszą ludzi...wkurza mnie to, bo przez to każdy ma teraz stresa przed szczepionką, "a nóż.." coś się stanie...Ja też na pewno będę szczepić. Najważniesze żeby dziecko było w pełni zdrowe przed podaniem szczepionki i to jest sprawa której możemy przypilnować, bo lekarz może czasem podejść rutynowo :)
A Maks dzisiaj ugniata mi pęcherz cały dzień :D Latam siku jak głupia jak tylko mi dociśnie [emoji28]
Macie czasem takie uczucie jakby wam serce mocno waliło i ciężko się oddycha? Ja tak miewam i nie wiem czy to normalne w ciąży.

yuudhqvkh0cpri5e.png
Ja tak mam jak mała mi wie wypina pod zebrami ;) ostatnio tak buszuje w brzuszku ze z kazdej strony ją czuje ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też będę szczepić swoje dziecko.Nawet nie pomyślała,że nie zrobię tego.Ale mam chęć na racuchy z jabłkami albo bananem...Idę chyba zrobić bo nie wytrzymam ;)

@gie_er Na jakim świecie my żyjemy w ogóle.Człowiek człowiekowi wilkiem..
@Eraja Uśmiałam się z tej pizzy ;)
@Ankuś Oooo matko....ale wygląda apetycznie ;)Mogłabym jeść i jeść dzisiaj słodkie ;)
Haha ja mam dzisiaj co chwilę na coś ochotę. Właśnie smażę naleśniki.
Ciasto ze śliwkami pyszne, jak chcesz wrzucę później przepis. Jest puszyste mniam.
 
Ostatnia edycja:
Super [emoji169] Jaki wybraliście?

Ja się zabieram za pakowanie, bo jutro lecimy [emoji38][emoji574] Tak się cieszę! Zrobiłam listę rzeczy, żeby Konrad posprawdzał czy wszystko wzięłam, bo istatnio nie potrafię wyjść z domu żeby czegoś nie zapomnieć [emoji28]
Co do szczepionek to najgłośniej krzyczą ci co niestety mało wiedzą i robią burzę, straszą ludzi...wkurza mnie to, bo przez to każdy ma teraz stresa przed szczepionką, "a nóż.." coś się stanie...Ja też na pewno będę szczepić. Najważniesze żeby dziecko było w pełni zdrowe przed podaniem szczepionki i to jest sprawa której możemy przypilnować, bo lekarz może czasem podejść rutynowo :)
A Maks dzisiaj ugniata mi pęcherz cały dzień :D Latam siku jak głupia jak tylko mi dociśnie [emoji28]
Macie czasem takie uczucie jakby wam serce mocno waliło i ciężko się oddycha? Ja tak miewam i nie wiem czy to normalne w ciąży.

yuudhqvkh0cpri5e.png


Jedo Fyn , kolorystyka nie wybrana, a musimy mieć duże pompowane koła bo bardzo nierówne chodniki u nas
 

Załączniki

  • jedo_fyn_s_g_17_s.jpg
    jedo_fyn_s_g_17_s.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 80
jestem okropna :((( nie umiem sobie odmawiać :((( tak mi ciężko z tą cukrzycą :(( wczoraj na wieczór się tak najadłam ,że wywaliło mi ponad 160... Dziś się w dzień pilnowałam a teraz na wieczór nie wiem co mnie napadło i zjadłam budyń czekoladowy :( mam takie wyrzuty sumienia :( sama sobie szkodze i pewnie skończy się na insulinie
Kochana ciężko Ci się przestawić z dnia na dzień, ale może poszukaj jakis konkretnych przepisów i spróbuj je dopasować do siebie. Może są jakieś "słodkości" które możesz zjeść a nie wywalą Ci cukru?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super [emoji169] Jaki wybraliście?

Ja się zabieram za pakowanie, bo jutro lecimy [emoji38][emoji574] Tak się cieszę! Zrobiłam listę rzeczy, żeby Konrad posprawdzał czy wszystko wzięłam, bo istatnio nie potrafię wyjść z domu żeby czegoś nie zapomnieć [emoji28]
Co do szczepionek to najgłośniej krzyczą ci co niestety mało wiedzą i robią burzę, straszą ludzi...wkurza mnie to, bo przez to każdy ma teraz stresa przed szczepionką, "a nóż.." coś się stanie...Ja też na pewno będę szczepić. Najważniesze żeby dziecko było w pełni zdrowe przed podaniem szczepionki i to jest sprawa której możemy przypilnować, bo lekarz może czasem podejść rutynowo :)
A Maks dzisiaj ugniata mi pęcherz cały dzień :D Latam siku jak głupia jak tylko mi dociśnie [emoji28]
Macie czasem takie uczucie jakby wam serce mocno waliło i ciężko się oddycha? Ja tak miewam i nie wiem czy to normalne w ciąży.

yuudhqvkh0cpri5e.png
Ja miewam niestety :/ a serce mi tez tak waliło szybko dzis rano,ze masakra i właśnie myślałam czy do lekarza nie iść,ale widzę,ze to się zdarza w ciąży. Tak czy siak warto powiedzieć lekarzowi chyba.
 
Do góry