reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Haj Mamuśki. Ja juz po wizycie. Właściwie miałam ją przed 12, ale siostra dziś odjechała i dopiero teraz mam czas. Nie ma jej dopiero godzinę, a ja już tęsknię. Teraz może przyjedzie na Boze Narodzenie, a może i nie...[emoji22]

No ale do rzeczy. Kropki zdrowe i rosną. Ja naskarżyłam lekarzowi na Tobinka, że go nie czuję to on wlasnie na usg tak się kręcił, że ledwo dało się go pomierzyć.[emoji1] Waży 672 g i jest duży na 24tyg i 6 dni. Sara waży 704g i jest na 25 tyg i 1 dzień. Różnica w wadze to tylko 5%, więc jest super[emoji7]. Mam sie bardzo oszczędzać i zakaz seksu. Lekarz powiedział, że w spermie są jakies hormony powodujące rozwarcie i miał juz przypadek, gdy dziewczyna straciła dziecko 23 tyg z tego powodu. Będę wiec chuchać na zimne. Kamień z serca.[emoji4][emoji7]

Gratuluję udanych wizyt [emoji9]
Super gratuluję dużych dzieciaków :) !
 
reklama
A to moja tarta na jutrzejsza wizytę teściów :) miałam ochotę na kwaśne to mam [emoji14]
Jeszcze tylko zupka i dokończyć lasagne... oby do wieczora ;)
1503154735-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
mmmm wygląda pysznie !!!!!!!
 
Haj Mamuśki. Ja juz po wizycie. Właściwie miałam ją przed 12, ale siostra dziś odjechała i dopiero teraz mam czas. Nie ma jej dopiero godzinę, a ja już tęsknię. Teraz może przyjedzie na Boze Narodzenie, a może i nie...[emoji22]

No ale do rzeczy. Kropki zdrowe i rosną. Ja naskarżyłam lekarzowi na Tobinka, że go nie czuję to on wlasnie na usg tak się kręcił, że ledwo dało się go pomierzyć.[emoji1] Waży 672 g i jest duży na 24tyg i 6 dni. Sara waży 704g i jest na 25 tyg i 1 dzień. Różnica w wadze to tylko 5%, więc jest super[emoji7]. Mam sie bardzo oszczędzać i zakaz seksu. Lekarz powiedział, że w spermie są jakies hormony powodujące rozwarcie i miał juz przypadek, gdy dziewczyna straciła dziecko 23 tyg z tego powodu. Będę wiec chuchać na zimne. Kamień z serca.[emoji4][emoji7]

Gratuluję udanych wizyt [emoji9]
Super, bardzo się cieszę że wszystko super i dzieciaczki tak rosną :)[emoji169]
ale kurde ten lekarz mnie załamał... jakby mi coś takiego powiedział to bym się chyba odwróciła na pięcie i więcej do niego nie wróciła... jak może mówić takie rzeczy kiedy medycznie jest udowodnione, że sperma nie ma takiego działania dopóki nie ma receptorów - a receptory pojawiają się gdy ciąża jest donoszona...i jeszcze mówi że zna przypadek gdzie kobieta przez sperme poroniła..bardzo jestem ciekawa jak to zdiagnozował...

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Super, bardzo się cieszę że wszystko super i dzieciaczki tak rosną :)[emoji169]
ale kurde ten lekarz mnie załamał... jakby mi coś takiego powiedział to bym się chyba odwróciła na pięcie i więcej do niego nie wróciła... jak może mówić takie rzeczy kiedy medycznie jest udowodnione, że sperma nie ma takiego działania dopóki nie ma receptorów - a receptory pojawiają się gdy ciąża jest donoszona...i jeszcze mówi że zna przypadek gdzie kobieta przez sperme poroniła..bardzo jestem ciekawa jak to zdiagnozował...

yuudhqvkh0cpri5e.png
Nie mam pojęcia. Ale i tak wolę uważać. Maluchy tak kopią na zmianę, że chyba nie umiałabym się na niczym "innym" skupić[emoji4] Mąż wraca dopiero w połowie września to jeszcze podpytam mojego lekarza prowadzącego.
 
A jak malutka? Kiedy zabieg?
Jak miło, że pytasz :* operację ma 29 sierpnia. Cały czas walczymy z Jej wątrobą. Przed operacją dostanie jeszcze ktoplówke oczyszczająca. Ja nie wiem jak to jest. Odżywia się super, bo jej gotuję kurczaka, indyka, albo rybę z ryżem i warzywami takie słabe wyniki. Musi mieć poprawę, bo narkozy nie podadzą. Ona skubnęła nam ze stołu czekoladę, więc może po niej.. z drugiej strony Roksi była odebrana z interwencji w bardzo złym stanie i jest praktycznie na wszystko uczulona i bardzo delikatna. Może taki jej już urok.
 
Dzień Dobry.
My wczoraj wróciliśmy po 22 z urodzin mamy , suepr było i mama bardzo ucieszyła się z prezentów. ;) Dziś niedziela tak pochmurne jest, cała noc padało, ale to w sumie dobrze dosyć mam już tego ciepła. ;)

Noc? Nie mogłam jak zwykle zasnąć ale o dziwo już coś koło 1 to padłam, więc nie jest źle.

@Ankuś przekochany ten wasz piesio ;***
 
reklama
Nie mam pojęcia. Ale i tak wolę uważać. Maluchy tak kopią na zmianę, że chyba nie umiałabym się na niczym "innym" skupić[emoji4] Mąż wraca dopiero w połowie września to jeszcze podpytam mojego lekarza prowadzącego.
Kurde ja mam jakąś blokadę przed seksem. Nie potrafię, boję się.. wspieram męża na inne sposoby :p
 
Do góry