reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ale pyszności robicie. Ja sobie dzisiaj tyle zaplanowałam. A udalo mi się zrobić tylko zupę i jedno pranie wstawiłam. Nie mam na nic siły. Dobrze, że deszcz spadł to powietrze się poprawiło.
 
reklama
Ja dziś zrobiłam pranie i chciałam sobie wystawić na werandę żeby schło,bo deszcz przestał padać. W pewnym momencie suszarka mi się złożyła i bum przycięła mi palca,już miałam kwiczeć tak bolało,ale zacisnęłam zęby żeby sąsiedzi nie słyszeli o_OTeraz siedzę i skubie fistaszki. Zupa ugotowana i sorbet z truskawek w lodowce [emoji14]

@eklerkaa to ja jak się przeprowadziłam do Szwecji to nie mogłam na początku nigdzie tłuczka znaleźć i biłam filety słoikiem :-D
Zawsze można sobie jakoś poradzić :D
@reniuszek taki mix mleka z daktylami i bananem często pije tyle,ze bez kakao,ale jest bardo smaczne i pożywne :)wiec na zdrowie
Ja tez nie wiedziałam co i jak w uk tam, nigdzie tuczka nie mogłam znaleźć i mama mi wysłała z pl hehehhehe ;)
 
Haj Mamuśki. Ja juz po wizycie. Właściwie miałam ją przed 12, ale siostra dziś odjechała i dopiero teraz mam czas. Nie ma jej dopiero godzinę, a ja już tęsknię. Teraz może przyjedzie na Boze Narodzenie, a może i nie...[emoji22]

No ale do rzeczy. Kropki zdrowe i rosną. Ja naskarżyłam lekarzowi na Tobinka, że go nie czuję to on wlasnie na usg tak się kręcił, że ledwo dało się go pomierzyć.[emoji1] Waży 672 g i jest duży na 24tyg i 6 dni. Sara waży 704g i jest na 25 tyg i 1 dzień. Różnica w wadze to tylko 5%, więc jest super[emoji7]. Mam sie bardzo oszczędzać i zakaz seksu. Lekarz powiedział, że w spermie są jakies hormony powodujące rozwarcie i miał juz przypadek, gdy dziewczyna straciła dziecko 23 tyg z tego powodu. Będę wiec chuchać na zimne. Kamień z serca.[emoji4][emoji7]

Gratuluję udanych wizyt [emoji9]
 
Zazdroszcze. U nas dalej upał mega i duszno. Mam nadzieje, ze jutro będzie deszcz i 16 stopni tak jak zapowiadali. Brakuje mi juz takiej chłodnej pogody :)

p19uflw1nv024jhl.png
Ja mam to samo :) mój mąż na szczęście też. Wolimy jak jest chłodniej. Nie umiemy funkcjonować w upały. Ja się strasznie męczę, nie lubię się pocić. A propos pocenia.. Czy któraś z Was używa w ciąży etiaxil?
 
reklama
Masz racje. Może czas zmienić sposób nyslenia. Ja strasznie jestem wymagająca w stosunku do siebie i dużo sobie narzucam, a jak nie zrobię wszystkiego to jestem na siebie zła.
Wyluzuj koniecznie ;) Ja wcześniej też miałam plan, że jak jestem w domu to ma błyszczeć, smacznie pachnieć i pranie koniecznie się suszyć. Siły zweryfikowały moje zamiary. Nauczyłam się żyć z mniejszymi wymaganiami. Mąż nie narzeka to najważniejsze :)
 
Do góry