reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dzień Dobry.
My wczoraj wróciliśmy po 22 z urodzin mamy , suepr było i mama bardzo ucieszyła się z prezentów. ;) Dziś niedziela tak pochmurne jest, cała noc padało, ale to w sumie dobrze dosyć mam już tego ciepła. ;)

Noc? Nie mogłam jak zwykle zasnąć ale o dziwo już coś koło 1 to padłam, więc nie jest źle.

@Ankuś przekochany ten wasz piesio ;***
Ja nie dziwię się, że Mama zadowolona, super prezenty. Fajnie, że miło spędziłaś czas, takie chwile są bezcenne.
Ja jestem zachwycona dzisiejszą pogodną. Też mam dosyć gorąca..
A piesio nasz, to prawda jest przekocha, wyjątkowa. Jest bardzo uczuciowa, grzeczna, zero zlosci i agresji. Ale bardzo rozpieszczona. Ciekawe jak dziecko się pojawi.
 
reklama
Ja nie dziwię się, że Mama zadowolona, super prezenty. Fajnie, że miło spędziłaś czas, takie chwile są bezcenne.
Ja jestem zachwycona dzisiejszą pogodną. Też mam dosyć gorąca..
A piesio nasz, to prawda jest przekocha, wyjątkowa. Jest bardzo uczuciowa, grzeczna, zero zlosci i agresji. Ale bardzo rozpieszczona. Ciekawe jak dziecko się pojawi.
Nadal tak będzie albo zrobi się jeszcze bardziej opiekuńcza, takie mądre spy bardzo kochają dzieci i już widzą ta więź między waszym malenstwem a waszym psiakiem <3
 
Dziewczyny od kilku dni tak jakby drętwieja mi nogi w nocy jak spie na lewym boku to lewa przewracam sie to zaczyna prawa no nie sposob sie ułożyć budze sie co chwile. Co to może być? Albo co na to poradzić? Wizyte mam dopiero 29 to jeszcze kupa czasu
 
Dziewczyny od kilku dni tak jakby drętwieja mi nogi w nocy jak spie na lewym boku to lewa przewracam sie to zaczyna prawa no nie sposob sie ułożyć budze sie co chwile. Co to może być? Albo co na to poradzić? Wizyte mam dopiero 29 to jeszcze kupa czasu
Może brak magnezu. Ja mam to samo w nocy, przy przeciąganiu nóg.
 
Super, bardzo się cieszę że wszystko super i dzieciaczki tak rosną :)[emoji169]
ale kurde ten lekarz mnie załamał... jakby mi coś takiego powiedział to bym się chyba odwróciła na pięcie i więcej do niego nie wróciła... jak może mówić takie rzeczy kiedy medycznie jest udowodnione, że sperma nie ma takiego działania dopóki nie ma receptorów - a receptory pojawiają się gdy ciąża jest donoszona...i jeszcze mówi że zna przypadek gdzie kobieta przez sperme poroniła..bardzo jestem ciekawa jak to zdiagnozował...

yuudhqvkh0cpri5e.png
O receptorach mi właśnie lekarz opowiadał właśnie w pierwszej ciąży, podsmiewujac się z naparu z liści malin i innych. Właśnie o pochodne oksytocyny chodziło i o te receptory.
Jak ostatnio zapytałam się o maliny, czy mogę jeść jak mam taki apetyt, to spojrzał na mnie jak na ufo, zapytał się A czemu nie. Powiedziałam, że koleżance (któreś z Was) lekarz zabronił. Na co ten nie mógł uwierzyć, że są lekarze z takimi teoriami i znowu miałam pogadanke o receptorach, malinach, ananasie i innych.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry
Ankuś sunia Wasza przekonana!
Eklerka bardzo fajnie że urodziny mamy się udały ;-)
My dzisiaj wybieramy się w końcu po sprzęt do kuchni, trzeba się na coś zdecydować.
Miłego dnia!
To widze, że już coraz bliżej końca. U nas dzisiaj skończone mieszkanie. Meble kuchenne mają przyjechać jutro. Cieszę się, że już koniec, bo mam dosyć tego wykańczania. Nienawidzę tych zakupów budowlanych, farby, kleje, kolanka, kabelki i inne pierdoły.
 
reklama
Jak miło, że pytasz :* operację ma 29 sierpnia. Cały czas walczymy z Jej wątrobą. Przed operacją dostanie jeszcze ktoplówke oczyszczająca. Ja nie wiem jak to jest. Odżywia się super, bo jej gotuję kurczaka, indyka, albo rybę z ryżem i warzywami takie słabe wyniki. Musi mieć poprawę, bo narkozy nie podadzą. Ona skubnęła nam ze stołu czekoladę, więc może po niej.. z drugiej strony Roksi była odebrana z interwencji w bardzo złym stanie i jest praktycznie na wszystko uczulona i bardzo delikatna. Może taki jej już urok.
Ankus ja jeszcze ze,studiów pamiętam, że to co dla człowieka jest dieta lekkostrawna, dla psa niekoniecznie. Ryż, gotowana marchew to produkty ciężko strawne dla mięsożerców. Pies nie ma układu pokarmowego stwierdzono do jedzenia zbóż, kukurydzy i innych wypychaczy co właśnie może wątrobę i nerki obciążać

Ja, akurat zwolenniczką surowizny barfa jestem ;-)
 
Do góry