reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Madzia moje wyrazy współczucia :( strasznie mi przykro


Ja już po przełożonej powtórkowej wizycie prenatalnych :) Wszystko dobrze, niunia waży 494g i na 100% jest Leoś :) strasznie się cieszę a mój synuś skacze ze szczęścia pod same chmurki :) w poniedziałek jeszcze kontrola u mojego lekarza prowadzącego
Miłego dnia i wszystkim wizytującym samych wspaniałych wieści
 
reklama
Madzia moje wyrazy współczucia :( strasznie mi przykro


Ja już po przełożonej powtórkowej wizycie prenatalnych :) Wszystko dobrze, niunia waży 494g i na 100% jest Leoś :) strasznie się cieszę a mój synuś skacze ze szczęścia pod same chmurki :) w poniedziałek jeszcze kontrola u mojego lekarza prowadzącego
Miłego dnia i wszystkim wizytującym samych wspaniałych wieści
Super wiesci ☺
 
Madzia moje wyrazy współczucia :( strasznie mi przykro


Ja już po przełożonej powtórkowej wizycie prenatalnych :) Wszystko dobrze, niunia waży 494g i na 100% jest Leoś :) strasznie się cieszę a mój synuś skacze ze szczęścia pod same chmurki :) w poniedziałek jeszcze kontrola u mojego lekarza prowadzącego
Miłego dnia i wszystkim wizytującym samych wspaniałych wieści
super ;) gratulacje
 
Madzia moje wyrazy współczucia :( strasznie mi przykro


Ja już po przełożonej powtórkowej wizycie prenatalnych :) Wszystko dobrze, niunia waży 494g i na 100% jest Leoś :) strasznie się cieszę a mój synuś skacze ze szczęścia pod same chmurki :) w poniedziałek jeszcze kontrola u mojego lekarza prowadzącego
Miłego dnia i wszystkim wizytującym samych wspaniałych wieści
Gratuluję [emoji4]
@pieszczoszka1988 a jak to jest na ten poranny pomiar ma wpływ to co jadłaś wieczorem czy jak?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję [emoji4]
@pieszczoszka1988 a jak to jest na ten poranny pomiar ma wpływ to co jadłaś wieczorem czy jak?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
tak ważne żeby na wieczór nie zjeść dużo i nie zjeść też późno . Ważne jest też co się je . Ale czasami mimo przestrzegania tego wszystkiego może wywalić Ci cukier :errr: Ta babka mówiła mi ,że jak cukier wychodzi duży mimo zaleceń (tej diety ) to coś tam słabiej przetwarza w organizmie czy coś :sorry:dokładnie nie pamiętam jak ona to fachowo powiedziała :-p
 
@olka_l gratuluję Leosia :) Cudowne informacje!

Mam pytanie do dziewczyn właśnie z cukrzycą ciążową. Czy zanim przeszłyście na dietę i w ogóle dowiedziałyście się o cukrzycy, ścinało Was na spanie po posiłku? Ta poranna drzemka mnie nie martwiła. Ale teraz po drugim śniadaniu przepadam na parę godzin :/ A krzywa dopiero w przyszły czwartek... Śpię teraz po 10 godzin dziennie :(
 
Jaka ja durna jestem!
Wybrałam się że szwagierką i jej 3 miesięczną córka tramwajem bez klimy pospacerować na krakowski rynek- żar z nieba się lał, temperatura w słońcu chyba z 40 stopni i zero cienia, każda ławka była moja, myślałam że nie dojadę do domu. Masakra! Ostatni raz się wybrałam na rynek w ciąży, A tam masa turystów , ludzi, ehhh teraz leżę w nogami do góry bo zaraz zabieram się za obiad. A potem na budowę...
Ja glukozę będę mierzyć na początku września, zobaczymy co wyjdzie...
 
@olka_l gratuluję Leosia :) Cudowne informacje!

Mam pytanie do dziewczyn właśnie z cukrzycą ciążową. Czy zanim przeszłyście na dietę i w ogóle dowiedziałyście się o cukrzycy, ścinało Was na spanie po posiłku? Ta poranna drzemka mnie nie martwiła. Ale teraz po drugim śniadaniu przepadam na parę godzin :/ A krzywa dopiero w przyszły czwartek... Śpię teraz po 10 godzin dziennie :(
Zdążyło mi się przespać w ciągu dnia od poczatku ciąży może z 5 razy łącznie, także nie sądzę żeby to był objaw :) a przynajmniej nie jedyny.

@pieszczoszka będzie dobrze z pomiarami, mierz cierpliwie i zmieniaj jedzenie. U mnie działa kolacja nie później niż 21 mac totalny 22 i na kolację sporo błonnika, warzyw.
Z takich ciekawostek cukier mi wywalilo np po paście z ciecierzycy i po awokado co dziwne bo oba nie powinny teoretycznie podnosić cukru. Aha i zmieniaj chleby, bo przetestowalam 3 i 2 podnosiły cukier mimo krótkich składów.
 
reklama
Ja po wizycie ale dopiero teraz dostałam do domu.Tak gorąco się zrobiło u nas,że tragedia.Dzisiaj USG mi lekarz nie robił-za 2tyg. mam wizytę i wtedy USG i skierowanie na resztę badań.Szyjka ok i ogólnie wszystko dobrze jak to stwierdził.A co najważniejsze mój lekarz prowadzący zostaje ordynatorem w szpitalu blisko mojego domu więc myślę,że może będę rodzić tutaj właśnie a nie będę musiała jechać daleko tam gdzie on jest. Ale zobaczymy jak to wyjdzie ;)
Teraz chwila odpoczynku bo padam a potem pasuje trochę ogarnąć dom.Dzisiaj byłam też po ciuszki u takiej dziewczyny i po prostu cuda przywiozłam;)
 
Do góry