reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

CarlaR nie myślalas nad zakupem detektora tętna na takie awaryjne sytuacje?
Magda przyjmij moje kondolencje [emoji853]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kiedyś myślałam, ale dałam sobie spokój ale jak teraz byłam na ip to położna powiedziała że powinnam sobie kupić, sprawdzać co jakiś czas dla własnego spokoju, a w takich awaryjnych sytuacjach i tak przyjechać na normalne ktg, ale już spokojniejsza bo w domu najpierw sobie sprawdzić serduszko. Chyba kupię faktycznie bo ogłupieję :(
 
reklama
@daruuunia3 nie wiem jak to się dzieje, ale w rynku jest cieplej jak w reszcie Krakowa :/Już nawet o płycie nie mówię ale np. o plantach gdzie odziwo jest dużo drzew. Ostatnio byłam tam we wtorek, kiedy było wolne. Zdychałam i miałam dość tych wszystkich ludzi [emoji14] Także jak mogę to też omijam rynek szerokim łukiem ;) Nie jest to dla nas teraz przyjazne miejsce ^^
 
@olka_l gratuluję Leosia :) Cudowne informacje!

Mam pytanie do dziewczyn właśnie z cukrzycą ciążową. Czy zanim przeszłyście na dietę i w ogóle dowiedziałyście się o cukrzycy, ścinało Was na spanie po posiłku? Ta poranna drzemka mnie nie martwiła. Ale teraz po drugim śniadaniu przepadam na parę godzin :/ A krzywa dopiero w przyszły czwartek... Śpię teraz po 10 godzin dziennie :(
ja ciągle byłam senna i nie miałam chęci na nic ale to może być też wina złej morfologii nie koniecznie cukrzycy
 
Ja dziś na odwrócenie uwagi od smutków pojechalam na zakupy.Jest promocja w Esotiq, jak wybierze się bielizny za 300zł to płacisz 120 i kupiłam sobie dwa staniki i majcioszki piękne. W domu się zorientowałam, że to staniki są rozpinane do karmienia, hehe. Podświadomie działałam chyba;) I kupiłam sobie fajne klapki bo nie mam, a jak będę szła do szpitala na zastrzyki niedługo to mi się przydadzą. Także zadowolona jestem. Teraz siedzę przed tv i po raz 100 chyba oglądam z Bartulą Batmana lego:oo2: Zaraz idę robić naleśniki na obiad. AAAA! I zrobiłam dziś biały i czarny blok czekoladow:) a co! ;)
 

Załączniki

  • IMG_20170818_151315.png
    IMG_20170818_151315.png
    110,4 KB · Wyświetleń: 93
Zdążyło mi się przespać w ciągu dnia od poczatku ciąży może z 5 razy łącznie, także nie sądzę żeby to był objaw :) a przynajmniej nie jedyny.

@pieszczoszka będzie dobrze z pomiarami, mierz cierpliwie i zmieniaj jedzenie. U mnie działa kolacja nie później niż 21 mac totalny 22 i na kolację sporo błonnika, warzyw.
Z takich ciekawostek cukier mi wywalilo np po paście z ciecierzycy i po awokado co dziwne bo oba nie powinny teoretycznie podnosić cukru. Aha i zmieniaj chleby, bo przetestowalam 3 i 2 podnosiły cukier mimo krótkich składów.
a daj spokoj z tym co piszą :/ jak by człowiek miał patrzyć na ten cukier to by nic nie zjadł :/ mojej znajomej np cukier zawsze wywala po pomidorach a teoretycznie po nich też nie powinien być wysoki skok cukru .
 
Ja po wizycie ale dopiero teraz dostałam do domu.Tak gorąco się zrobiło u nas,że tragedia.Dzisiaj USG mi lekarz nie robił-za 2tyg. mam wizytę i wtedy USG i skierowanie na resztę badań.Szyjka ok i ogólnie wszystko dobrze jak to stwierdził.A co najważniejsze mój lekarz prowadzący zostaje ordynatorem w szpitalu blisko mojego domu więc myślę,że może będę rodzić tutaj właśnie a nie będę musiała jechać daleko tam gdzie on jest. Ale zobaczymy jak to wyjdzie ;)
Teraz chwila odpoczynku bo padam a potem pasuje trochę ogarnąć dom.Dzisiaj byłam też po ciuszki u takiej dziewczyny i po prostu cuda przywiozłam;)
pochwal sie ubrankami :)
 
Ja dziś na odwrócenie uwagi od smutków pojechalam na zakupy.Jest promocja w Esotiq, jak wybierze się bielizny za 300zł to płacisz 120 i kupiłam sobie dwa staniki i majcioszki piękne. W domu się zorientowałam, że to staniki są rozpinane do karmienia, hehe. Podświadomie działałam chyba;) I kupiłam sobie fajne klapki bo nie mam, a jak będę szła do szpitala na zastrzyki niedługo to mi się przydadzą. Także zadowolona jestem. Teraz siedzę przed tv i po raz 100 chyba oglądam z Bartulą Batmana lego:oo2: Zaraz idę robić naleśniki na obiad. AAAA! I zrobiłam dziś biały i czarny blok czekoladow:) a co! ;)
Masz jakiś sprawdzony przepis na blok? [emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja dziś na odwrócenie uwagi od smutków pojechalam na zakupy.Jest promocja w Esotiq, jak wybierze się bielizny za 300zł to płacisz 120 i kupiłam sobie dwa staniki i majcioszki piękne. W domu się zorientowałam, że to staniki są rozpinane do karmienia, hehe. Podświadomie działałam chyba;) I kupiłam sobie fajne klapki bo nie mam, a jak będę szła do szpitala na zastrzyki niedługo to mi się przydadzą. Także zadowolona jestem. Teraz siedzę przed tv i po raz 100 chyba oglądam z Bartulą Batmana lego:oo2: Zaraz idę robić naleśniki na obiad. AAAA! I zrobiłam dziś biały i czarny blok czekoladow:) a co! ;)
super Ci sie trafiło . Też by mi się przydały jakieś cyckonosze bo te moje co mam to aż wstyd :p
 
reklama
Do góry