reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Może głupie pytanie ale nigdy nie robiłam bloku. Jak robisz biały? [emoji28]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Dzięki Dziewczyny za informacje :) No nic, poczekam grzecznie do czwartku i wszystko będzie jasne :)

@CarlaR wiesz może czy ta promocja była tylko stacjonarnie u Ciebie czy w całej Polsce? Chyba podjadę jutro i sprawdzę :) Tyle że nie wiem ile mi jeszcze cycki urosną, hihihi :)
 
Hej dziewczyny. Gratuluje dobrych wieści.
U nas nie tyle gorąco co duszno strasznie. Nareszcie weekend,ten tydzień szkoły strasznie mnie wykończył. Dziś po szkole mąż zabrał nas na pizzę :p gotowanie z głowy,nie byłoby i tak siły,czuje się jak mały słonik :-) :) teraz padłam na łóżko i leżę a moje dziewczyny się wiercą i wypinają aż mi chyba brzuch pęknie zaraz :eek:
Miłego popołudnia
 
reklama
Ja byłam na tej wizycie i szyjką trzyma dalej dluuuga na 4 cm a wszelakie bóle to sprawka panny Poli która dalej jest pośladkowo i maltretuje mój pęcherz i szyję stopami. 8.08 ważyła 421 a dzisiaj ponad 600 [emoji33] odstawiła mi acard za to mam brać na stałe 150% dziennego zapotrzebowania magnezu i no spe. Skierowanie na krzywą cukrową dostałam więc w przyszłym tygodniu czeka mnie ta przyjemność.
@CarlaR potwierdzam z tym detektorem ja go już prawie nie używam, ale jak Pola leniwa jakaś bardzo to zawsze mogę się uspokoić.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry