reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Madziu najszczersze wyrazy współczucia dla Ciebie I Twojej rodziny ....bardzo mi przykro.
Tyle Cię mocno i Twoja Kruszynke , trzymajcie sie dzielnie !:*
 
@M@gda Bardzo mi przykro, dużo siły wam wysyłam :*

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
@doublemummy udanych łowów :*

@Oska305 ja mam tak raz na tydzień, może na 2 tygodnie. Nie mam pojecia skąd ta niemoc w udach się bierze. Żylaków nie mam, ciśnienie takie jak zawsze. A wstać z łóżka się nie da. W ciąży dzieją się cuda ^^ Cóż poradzić ;) Dziś już jest lepiej. Także zmywara chodzi, pralka też. Oglądnę z 2 odcinki serialu i wezmę się za sprzątanie łazienki :) O i mannę nam ugotuję. Już Olowi obiecałam, to mi na samą myśl fikołka w brzuchu zrobił ^^
 
Hejka ;) po wczorajszym męczącym dniu w galerii dzis czuje sie okropnie . Nie mam sil na nic . Noc z jednej strony byla bardzo ciezka a z drugiej nie moge nazekac bo moja corcia co chwila dwala o sobie znac . Dzis z lozka nie wychodze ;) ja sil kompletnie nie mam wszysztko mnie boli ;) ale za to moj malutki aniolek jest dzis niezwykle aktywny ;* a mnie cieszy jak tu kopnie zachwile wypina sie a za chwile zmienia pozycje ;*

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
sprawdzałam sobie cukier na czczo wyszedł mi zly a po śniadaniu po godzinie dobry.Później jeszcze musze sprawdzić godzinie po obiedzie i godzine po kolacji :/ Ale puki co 1 zły wynik na koncie jeśli jeszcze 2 razy wyjdzie mi zły wynik na czczo to wtedy insulina :(Mam nadzieje,że tego uniknę
 
Do góry