reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Madziu wyrazy współczucia... bardzo, bardzo mi przykro. Dużo sił życzę Tobie i całej Rodzinie, forum się nie przejmuj, wrócisz jak dojedziesz do siebie, my o Tobie pamiętamy.
 
reklama
Dziewczyny, nie spodziewajcie sie mnie predko. Tata umarl i nie mam juz glowy na zadne forum. Moze wroce po pogrzebie, ale jeszcze nie wiemy kiedy to.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Strasznie mi przykro, trzymaj się Kochana. Moje wyrazy współczucia dla Ciebie i Twojej rodziny.
 
@Eraja a ja juz myślałam, że to ze mna coś nie tak, że za dużo chodzę. Wieczorem tak mnie bolały uda, że nie dałam rady chodzic. Na szczescie była siostra i bratowa i mi troche pomogły w domu. Wszystkiego sie spodziewałam, ale nie takich dziwnych bóli.
 
CarlaR nie myślalas nad zakupem detektora tętna na takie awaryjne sytuacje?
Magda przyjmij moje kondolencje [emoji853]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, nie spodziewajcie sie mnie predko. Tata umarl i nie mam juz glowy na zadne forum. Moze wroce po pogrzebie, ale jeszcze nie wiemy kiedy to.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madzia bardzo mi przykro :(
Trzymaj się ciepło. Wiem ze to nie łatwe ale staraj się nie stresować dla swojej malutkiej księżniczki. Jesteśmy z Tobą.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Oska305 ehh straszna historia z tą żona twojego kuzyna, ciary mam na całym ciele ;(

@Rossiczka co takiego kupiłaś na Zelando?? ;)

@CarlaR całe szczęście że jest takie coś jak pogotowie i w każdej chwili możemy pojechać i uspokoić nasze myśli. A coraz częściej słyszę że już w naszym tyg maluchy mają okres że się mniej ruszają. U mnie było też tak przez 3 dni ruszył się dosłownie raz dwa razy dziennie i tyle tylko puk puk i koniec. Miałam ochotę też jechać ale to puk puk dawało mi nadzieję. Ale wróciło wszytko do normy tak jak i u was ;)


@M@gda super ze się odezwałaś! I proszę zwolnij tempo mimo wszytko że się nie da. Za długo czekaliście na Żywie by teraz miało by się coś stać!! ale duża Dzieczynka, faktycznie <3 byłam tydzień temu na wizycie w 22 tyg i ważył niecałe 500 g. A jesteśmy coś koło tego samego tyg ;) kciuki za was kochana! ;*

@AnetaManiak gratulacje kochana!!!! Niezmiernie się cieszę !! <3


@gie_er oooo przyda się, super!!!! A jeśli chodzi o nasze dziecko a jego mama jest w ciąży? To też max tydzień? (fajnie by było) Czy chodzi tu tylko nas samych. ?

@allime super, gratulacje wizyty !! Ja też właśnie robię glukoze we wtorek. [emoji44] też się boję..! Ale damy radę

@mrsMalec piękna mamusia i domek dla córci
Jakieś dwie sukienki, i bluzki. Tunike i spodnie. A także torebkę ;-) mąż na, szczęście z godnością przyjął moje zakupy .
Myślę że już do końca ciąży mam w czym chodzić, więc mogę skupić się na wyprawce
 
reklama
Do góry