reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny.
Powodzenia na wizytach [emoji11]

Ja jajka sadzone i na miękko cały pierwszy trymestr codziennie jadłam.

My dziś z córką w kinie na minionkach. Właśnie czekamy aż się zacznie. Potem sala zabaw i mamy po kolczyki iść bo Aniela wczoraj zgubił a jeden. Więc trzeba nowe kupić.
Dziś obiad zrobi moja mama bo ma przyjść do nas jak my w kinie będziemy. Już się doczekać nie mogę. Schabowy, ziemniaczki i pomidory z cebulką [emoji7][emoji7][emoji7]



m3sx3e3k25iia4nv.png
 
A masz kogoś chorego w rodzinie? Jak nie masz obciążenia to raczej nie musisz sie obawiać. I pytanie jakie masz te cukry. Jak masz tylko dietę to raczej nie wielkie. Pamietaj ze poza ciążą to te wyniki pewnie byłyby w normie
Ja nie mam cukrzycy, w pierwszej ciąży też nie miałam. W rodzinie też nikt nie choruje.
Ja od dzieciństwa mam hipoglikemie, więc doskonale wiem co to glukometr, pomiary krzywe etc. Jako 9 letnia dziewczynka trzy miesiące z tego powodu w szpitalu lezalam
 
A ja dalej w szpitalu. Dziś już miałam wychodzić, ale cała noc miałam biegunkę i pojawiło się też odrobinę krwi, więc będę miała posiew kalu. Oczywiście, jak chce pobrać do badania to zrobiło się zaparcie! Chyba moje marzenie o wieczorze w domu legło w gruzach :(
 
No nie, 4h mnie nie było i 5 stron! Hihihi :) Dooobrze, cieszy mnie to :)

@CarlaR nakręcone jakby miały bateryjki Duracella hihihi ;) U nas o tyle dobrze że ok 24 siedzi już cicho i zaczyna mnie szturchać dopiero w okolicach 5-7 rano. Tak to stuka mnie na okrągło. Wczoraj 2 razy wypchnął mi głowę o_O Mały Wariat :) Mój też kocha praw pachwinę. Wciska tak głowę że chodzić nie mogę :D

@MagMag słyszałam takie teorie że jak w brzuchu spokojny to poza nim też ;) Więc kto wie. Mój jest na ogół grzeczny, ale czasem tak łobuzi że już teraz muszę Go prosić o spokój :D Słucha na szczęście :)

Co do obiadu to też jem takie rozlane jajo z ziemniakami, że tylko tykniesz widelcem i się to żółtko rozpływa jak złoto :D I jajo na miękko ^^ Jest okay. Jesteśmy zdrowi :) Wcześniej tylko Ł szoruje wszystkie jaja pod wodą. No i mam w kuchni jednorazowe gumowe rękawiczki. To jak bawię się właśnie z mięsem czy jajkami to sobie zakładam i po problemie ^^

Dzisiaj położyłam się na drugi sen o 10 i obudziłam o 12. No muszę mieć te 2h dodatkowe i koniec kropka. Ale zanim zasnęłam to zdążyłam odkurzyć. Teraz jeszcze tylko pranie wstawić i kuchnię ogarnąć. :)

Idę po śledzik i ogóraski :D Omniomniom ^^ No i dokończę odcinek, bo mnie ścięło xD
 
reklama
Do góry