reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@reniuszek i co i co i co?????? :)

To ja Wam powiem że pomidoroweczke dziś doprawiłam po prostu wysmienicie... już sie ugotowała, ale stwierdziłam że jeszcze troszkę dosole. Nie miałam już w solniczce więc durna jak nigdy tak nie robię tak dziś postanowiłam troszkę sypnąć z torebki. Tak się złożyło że była tam jakaś mega gruda, która wpadła do garnka, oczywiście nie mogłam jej znaleźć i się roztopila... no i zupka sloniutkaaaaaa,oj!!!! Masakra:/
 
@Rossiczka no właśnie wiem :/ Zazwyczaj uważam ale dziś tańczyliśmy z Olkiem smażąc te naleśniki i bach. Dracha na 4 cm ^^

@CarlaR ja bym to ratowała dodatkową wodą i przecierem takim z kartonu. On jest dość gęsty i słodki. Może jeszcze śmietany do środka... Hmn... Ewentualnie możesz mi wysłać tą zupę. Ja teraz jem samo słone xD Hihihi :*

@reniuszek ? Puk,puk? Jak tam szyjka?
 
reklama
Wrzuc do gara ze dwa cale obrane ziemniaki i gotuj, wyciagna nadmiar soli :)

p19uflw1nv024jhl.png
O welasnie mialam to pisac
 
Do góry