reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny nie widzę kalendarzu kto dziś ma wizyty czy porostu nikt go nie dodaje .

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja też wcinam jajka sadzone, wcześniej je po prostu myje porządnie.
@maggie91 trzymaj się w tym szpitalu.
Moje dziecko jest raczej typem nocnym, w ciągu dnia jakoś pojedyncze przeciągnięcia a wieczorem są serie kopniaków. W nocy jak się budzę to też zdarza się że mocno kopie. Te ruchy na razie mnie nie budzą, ale u mnie łożysko jest na całej przedniej ścianie, więc lekarz mówił, że mogę słabiej czuć.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Eraja mam identycznie, wstaje wcześniej a potem czuje się jak trup koło 10, 11 i też idę spać na ok 2 h ;) więc rozumiem i u mnie drzemka w ciągu dnia musi być


@maggie91 minie ten czas zobaczysz. !! Odpoczywaj póki możesz i zdrówka


Kupiłam właśnie 17 lodów i wstawilam do zamrażarki. Już nie będę musiała lecieć do sklepu kiedy będę miała ochotę. ;)
 
@Eraja mam identycznie, wstaje wcześniej a potem czuje się jak trup koło 10, 11 i też idę spać na ok 2 h ;) więc rozumiem i u mnie drzemka w ciągu dnia musi być


@maggie91 minie ten czas zobaczysz. !! Odpoczywaj póki możesz i zdrówka


Kupiłam właśnie 17 lodów i wstawilam do zamrażarki. Już nie będę musiała lecieć do sklepu kiedy będę miała ochotę. ;)
Przez najbliższe 3 dni :D
 
reklama
A ja właśnie poparzyłam brzuch patenią :/ Rantem co prawda ale boli jak ÷%£€×¥ Ech, zapomniałam że już sterczy. Nawet mrożonka nie pomaga -.-
 
Do góry