reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Jajka mowicie ja to sie ich tknac nie moge od poczatku ciaży a tak lubiłam wcześniej jajka jeszcze ugorowane zjem na sile ale jajecznicy to nawet zapachu nie moge znieść.
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Mój łobuziak jest aktywny w ciągu dnia . W nocy mi się jeszcze nie zdarzyło żeby mnie obudził swoim wierceniem.

Ankuś mam nadzieję że z babcią będzie dobrze. Choroba bliskich to straszna rzecz.

U mnie na obiad śledzik w śmietanie I ziemniaczki w mundurkach. Dawno nie jadłam .
 
Jajka mowicie ja to sie ich tknac nie moge od poczatku ciaży a tak lubiłam wcześniej jajka jeszcze ugorowane zjem na sile ale jajecznicy to nawet zapachu nie moge znieść.
Niesamowite jak to różnie jest ja mogłabym jeść jajka ciągle w różnej postaci, nawet na początku jak mi było niedobrze to jajko na miękko ratowało śniadanie.
 
A u mnie w dalszym ciągu króluje kanapka z serem białym i na to dżem truskawkowy:rolleyes:. Ostatnio zaszalalam i z wyrzutami sumienia i przeprosinami dla Frania, ale zjadlam Maka to później źle się czułam, to samo mam po pizzy. A przed ciążą mogłam jeść i nic.
 
Niestety chyba nie zawsze, mojej koleżance została. Ona mi mówiła że u co czwartej zostaje . To jest chyba powód powtarzania obciążenia glukoza po ciąży, gdy wykryto cukrzycę
A masz kogoś chorego w rodzinie? Jak nie masz obciążenia to raczej nie musisz sie obawiać. I pytanie jakie masz te cukry. Jak masz tylko dietę to raczej nie wielkie. Pamietaj ze poza ciążą to te wyniki pewnie byłyby w normie
 
reklama
Zakładka nie wiem czemu została przeniesiona do innego działu. Chciałam zeby to bylo tylko dla nas... czy ktoś wie co musze zrobic zeby nam to przywrócono?
 
Do góry