reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Powodzenia na wizytach :) Ja ide suszyć włosy a później ide do pracy zanieść l4 i ide do lekarza po skierowanie do diabetologa bo jak sie okazuje od samego ginekologa skierowanie nie starczy :/
Jaka lipa:-\ a wystarczy od zwykłego lekarza czy musi być jakiś dr.n.med?[emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach:)Mocno trzymam kciuki:):*
@Ankuś Trzeba być dobrej myśli.Mam nadzieję że wyniki będą dobre.:*;*
Oj ja też muszę jakieś pranie wstawić i trochę ogarnąć a potem może obejrzę jakiś film.Ogólnie lenistwo i już
 
Hej. U mnie dziś znowu noc zarwana. Od kilku nocy Franek jest taki ruchliwy że normalnie mnie budzi. Te jego wygibasy są dosyć bolesne przez co trudno już później zasnąć dopóki i on nie usnie. Najgorsze że wycisza się tylko gdy leżę na plecach, na boku odpada, a mnie już tak boli kręgosłup od tej pozycji... ufff. Dobra,dosyć narzekania. Wasze maluszki też takie kręcone?
 
Od dr quinn:-D:-D:-D:-D A tak serio to od zwykłego rodzinnego .Ale i tak dla mnie jakieś chore ,że aż dwa skierowania potrzebne :errr:
Quinn była milsza od Housa, to może wystawi [emoji23] oczywiście, że dziwne skoro ciążę prowadzi Ci ginekolog i stwierdza nieprawidłowości to chyba jest kompetentny i wie co robi.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizytach! Reniuszku, za Ciebie szczególnie mocno ściskam.

Moja mała to tak nie szaleje jak Wasze dzieciaki. Rano, popołudniu i wieczorem kilka kopniakow i wiercenia się.. Ale bez szaleństw :) może będzie taki spokojny charakterek ;)
 
Hej. U mnie dziś znowu noc zarwana. Od kilku nocy Franek jest taki ruchliwy że normalnie mnie budzi. Te jego wygibasy są dosyć bolesne przez co trudno już później zasnąć dopóki i on nie usnie. Najgorsze że wycisza się tylko gdy leżę na plecach, na boku odpada, a mnie już tak boli kręgosłup od tej pozycji... ufff. Dobra,dosyć narzekania. Wasze maluszki też takie kręcone?
Moja ostatnio co 2 h się budziła w nocy i szalała a dziś o 4 rano mnie obudziła;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc kochane.
Dziewczyny powodzenia na wizytach. Trzymamy kciuki z Jasiem za pozytywne wieści:*
My mamy na 14.30.

Ankus kochana przesyłam moc wsparcia dla Was :*
Carla wspolczuje. U nas spokój na razie. Ale czasem jak leżę potrafi tak kopnąć że aż podskakuje.
Mnie męczyły w nocy jelita. Teraz zgaga :(
 
Do góry