reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Spokojnie :-) ja sama mam hemoglobine na poziomie 11,3 . Z tego co pamiętam to normy dla trzeciego tremestru (w którym niedługo będziemy) sa niższe
Ja to jak widzę że coś jest nie tak to już wystraszona bo to moja pierwsza ciąża;) i martwię się;) ale najważniejsze żeby z maluszkiem było w porządku;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie. To pierwszy raz. A w przedszkolu tacy nie ogarnieci ludzie ze nawet mu nic zimnego nie przylozyli tylko dzwonili po mnie i ja na miejscu prosilam o zimny oklad. Aa wg niekiedy mam ochote wrocic do polski.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To też nieźle.Zamiast zareagować od razu.A jak byś nie mogła tak już przyjechać to ciekawe co by zrobili.
 
To też nieźle.Zamiast zareagować od razu.A jak byś nie mogła tak już przyjechać to ciekawe co by zrobili.
Jak przyszlam to sie mnie derektor pytal czy wezwac karetke ... a ja do niego ze nie ze potrzebuje zimny oklad i jak bedzie trzeba to sama sobie z nim do lekarza pojade. Ja tez mialam czesto krwotoki z nosa i w sumie nawet sie tym tak nie stresuje tylko ta ich glupia reakcja bo tak nieudolnie sie zachowywali ze moj franek tak sie przestraszyl ze az sie zanosil placzem.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My wróciliśmy dzisiaj z działki. Zabraliśmy Babcię do męża Mamy, bo ma dom 500m od naszej działki. To nie był dobry pomysł. Babcia nie ma już na nic siły, nie chce jeść. Nawet działki nie była w stanie zwiedzać, bo mamy ją od miesiąca i chcieliśmy, żeby zobaczyła. Weszła do domku i od razu się położyła, przepraszając że nie da rady. Ja jestem rozwalona psychicznie. W czwartek onkolog. Boję się, że nic dobrego nie usłyszymy.
 
My wróciliśmy dzisiaj z działki. Zabraliśmy Babcię do męża Mamy, bo ma dom 500m od naszej działki. To nie był dobry pomysł. Babcia nie ma już na nic siły, nie chce jeść. Nawet działki nie była w stanie zwiedzać, bo mamy ją od miesiąca i chcieliśmy, żeby zobaczyła. Weszła do domku i od razu się położyła, przepraszając że nie da rady. Ja jestem rozwalona psychicznie. W czwartek onkolog. Boję się, że nic dobrego nie usłyszymy.
Ankuś trzymam kciuki za Twoją babcię może jednak usłyszycie dobre wieści, życzę Wam tego [emoji8][emoji175]

My dzisiaj byliśmy cały dzień na plaży aż do wieczora, piękna pogoda, cudowny odpoczynek, a na plaży mój mały synek cały czas mi w brzuchu kopkał. [emoji16]
 
My juz mamy pospane:) Córcia się rozbrykala za bardzo [emoji16][emoji16]a tak ładnie ostatnia noc spała do 7 rano [emoji9]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny ! Powodzenia na wizytach, kciuki mocno za Ciebie Reniu zaciśnięte. Ja dzisiaj też mam wizytę. Wyjątkowo spokojna jestem :-) chociaż wiem, że skierowanie na krzywą cukrową dostanę

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry