reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Miałam dziś krótkie, szalone sny. Troszkę zmarzłam ale ogólnie jest okay :) Jak już wtuliłam się w Ł to było mi cieplutko. Mały mnie podszturchuje <3 A ja zaraz wybieram się do warzywniaka po zieloną pietruszkę dla Uszaka. Co tam dziś w planach... Pranie, lekkie sprzątanie i naleśniki z serkiem :) No i serial, wiadomo ^^
Przez to wolne czuję się jakby znów był poniedziałek xD

Miłego dnia Kochane :)
 
@Ankuś również trzymam kciuki za Twoją babcie. &&

@M@gda @allime @Rossiczka udanych wizyt! Czekam na wieści

My wczoraj pojechaliśmy na pokazy wojskowe, dzieci były zachwycone. A potem poszliśmy do baru że znajomymi, zrobili u nad takie miejsce jak w filmach. Światełka nad głowami, leżaki, stoliki z palet, mnóstwo zabaw dla dzieci w tym dyskoteka dla nich, na wieczór przychodzi kelner i pyta każdego czy chcemy koc do przykrycia się ;) . Masa ludzi cudowny klimat.

Miłego dnia, ja zbieram się na lumpka, dziś nowa dostawa ;p
 
Ja juz dawno byłam i poszlabym poszalec ale muszę juz czekać żeby młoda poszła do przedszkola od września i sie zacznie :)) chyba cały wrzesień będę kupować :D

p19uflw1nv024jhl.png
A ja nie umiem szperac :-( muszę jednak spróbować , może się uda :-) chciałabym mieć tą umiejętność do znajdowania perełek
 
@Ankuś również trzymam kciuki za Twoją babcie. &&

@M@gda @allime @Rossiczka udanych wizyt! Czekam na wieści

My wczoraj pojechaliśmy na pokazy wojskowe, dzieci były zachwycone. A potem poszliśmy do baru że znajomymi, zrobili u nad takie miejsce jak w filmach. Światełka nad głowami, leżaki, stoliki z palet, mnóstwo zabaw dla dzieci w tym dyskoteka dla nich, na wieczór przychodzi kelner i pyta każdego czy chcemy koc do przykrycia się ;) . Masa ludzi cudowny klimat.

Miłego dnia, ja zbieram się na lumpka, dziś nowa dostawa ;p
Oo w którym miejscu to w stalowej jest ?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana, a jak Ty się trzymasz ? Mam nadzieję, że to chwilowe pogorszenie nastroju przez tą cholerna cukrzycę już za Tobą i dalej dzielnie z uśmiechem walczysz :-*
Dziękuję że pytasz :* powiem Ci że dość szybko się przestawilam. Nie było wyjścia. Jedzenie jest spoko bo wbrew pozorom można jeść dużo różnych produktów więc nie głoduje. Raczej w drugą stronę, bo muszę jeść regularnie co 2h max 3h. Jem więcej niż przed ;)
Brakuje słodyczy, arbuza no i kłócie 4-5 razy dziennie w paluchy jest średnio przyjemne ale do przeżycia.
 
Do góry