reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Bardziej boli w uda zdecydowanie no i po kazdym zastrzyku robi mi się siniak. W brzuch też mi się robiły ale nie zawsze:( Zastrzyki trzymam w temperaturze poniżej 25 stopni, tj piszą w ulotce, ale nie w lodówce. Robiąc ściskam i stopniowo, wraz z wciskaniem zastrzyku popuszczam az skończę. No i właśnie uciskam po zrobieniu. Kropelki wycieram, tak tak bo szczypie bardziej jeszcze jak są na strzykawce przy robieniu zastrzyku. Trudno, mogę być posiniaczona, oby Franio urodził się cały, zdrowy i żywy. Wygladam trochę jak ofiara przemocy domowej;)

Zastrzyki robisz w związku z ciąża czy coś innego? Współczuję.

@reniuszek trzymam kciuki żeby było dobrze i dużo wytrwalosci
 
reklama
Zastrzyki robisz w związku z ciąża czy coś innego? Współczuję.

@reniuszek trzymam kciuki żeby było dobrze i dużo wytrwalosci
Robię żeby zapobiec ewentualnym zakrzepom w ciąży bo istnieje taka możliwość w moim przypadku :( Już przywyklam ale te śiniaki jednak wyglądają średnio ładnie, na szczęście Mąż powiedział, że nie przestanie mnie przez nie kochać;)
 
@reniuszek wytrwasz :)

Zobaczcie moje uda po 6 zastrzykach bo lekarz kazał już w takiej ciazy nie męczyć brzucha bo i skórę trudniej chwycić i wgl wiec teraz męczę się na nogach. Jak teraz to już wygląda tak tragicznie to co będzie za 3,5 miesiąca się ja ciekawsko zapytuję:errr:Zobacz załącznik 818682
O losie :errr: a na co te zastrzyki musisz brać?o_O
 
Ja dzisiaj padam na twarz.Od rana z mężem w rozjazdach,ale zamówiliśmy już prawie wszystko na ogrodzenie.A jak wróciliśmy to zabraliśmy się za koszenie trawy dookoła domu i inne porządki-mąż bardziej to robił niż ja,ale dzielnie mu pomagałam ;)Jutro po obiedzie jedziemy do mojego chrześniaka na urodziny.Znowu dzień zleci a maż wróci do pracy i jeszcze po godzinach będzie robił a tak fajnie jak czas razem się spędza.
@reniuszek Głowa do góry !Będzie wszystko dobrze.Jesteśmy z Tobą. ;* ;*
 
Ja sobie zrobiłam sałatkę i już odpoczywam dzisiaj,bo mnie coś brzuch boli na dole:/

@CarlaR Oj to współczuje :( w sensie masz żylaki i to przeciwzakrzepom czy jak?
 

Załączniki

  • IMG_3645.JPG
    IMG_3645.JPG
    705,2 KB · Wyświetleń: 63
@CarlaR Współczuje Ci..ale czego nie zrobi się dla maleństwa ;*
IMG_20170814_194537 (600x800).jpg
Ja dzisiaj taką bluzę sobie kupiłam w lidlu i już ją uwielbiam.Może dlatego,że się w nią zmieszczę i bez problemu zapnę :D:D
 

Załączniki

  • IMG_20170814_194537 (600x800).jpg
    IMG_20170814_194537 (600x800).jpg
    131,9 KB · Wyświetleń: 101
@CarlaR Współczuje Ci..ale czego nie zrobi się dla maleństwa ;*
Zobacz załącznik 818688
Ja dzisiaj taką bluzę sobie kupiłam w lidlu i już ją uwielbiam.Może dlatego,że się w nią zmieszczę i bez problemu zapnę :D:D
Fajna :) tez muszę sobie kupić jakaś,bo po zrobieniu segregacji ubrań zostało mi całe nic na teraz do założenia jak będzie chłodniej.
Ja jutro jadę do lidla zobaczyć te ciuszki dla maleństw, bo normalnie to się nie zdarza żeby były u nas w Lidlu :)
 
reklama
Do góry