reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja nic nie piłam przed. Poszłam spać koło 23 wtedy się nosiłam i potem dopiero po 3 pobraniu.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Dziękuję. No to spróbuję. Nawyżej będzie mnie kuć do oporu xD Wrócę do domu jak ćpunka cała w plastrach, hahaha :D
 
reklama
Wróciłam!!!! Masakra jak długo to trwało, dziecko zasłoniło się rączkami i nie mogła zobaczyć profilu twarzy, po ponad godzinie kazała mi iść na spacer i zjeść co słodkiego, później znowu badanie ponad 40 minut! Ale! Do rzeczy!!!! Wszystko ok!!!! I mamy swoją IZE!!! :-) :);):-D ależ się cieszmy!!! Oto i ona!
received_1384116561674143.jpeg
 

Załączniki

  • received_1384116561674143.jpeg
    received_1384116561674143.jpeg
    143,3 KB · Wyświetleń: 380
Wróciłam!!!! Masakra jak długo to trwało, dziecko zasłoniło się rączkami i nie mogła zobaczyć profilu twarzy, po ponad godzinie kazała mi iść na spacer i zjeść co słodkiego, później znowu badanie ponad 40 minut! Ale! Do rzeczy!!!! Wszystko ok!!!! I mamy swoją IZE!!! :-) :);):-D ależ się cieszmy!!! Oto i ona! Zobacz załącznik 818699
Jak cudnieeeeee!!! Gratulacje kochana
 
Wróciłam!!!! Masakra jak długo to trwało, dziecko zasłoniło się rączkami i nie mogła zobaczyć profilu twarzy, po ponad godzinie kazała mi iść na spacer i zjeść co słodkiego, później znowu badanie ponad 40 minut! Ale! Do rzeczy!!!! Wszystko ok!!!! I mamy swoją IZE!!! :-) :);):-D ależ się cieszmy!!! Oto i ona! Zobacz załącznik 818699
Wiedziałam ;) Gratuluję :* Piękna [emoji7]
 
Wróciłam!!!! Masakra jak długo to trwało, dziecko zasłoniło się rączkami i nie mogła zobaczyć profilu twarzy, po ponad godzinie kazała mi iść na spacer i zjeść co słodkiego, później znowu badanie ponad 40 minut! Ale! Do rzeczy!!!! Wszystko ok!!!! I mamy swoją IZE!!! :-) :);):-D ależ się cieszmy!!! Oto i ona! Zobacz załącznik 818699
Super, gratulacje[emoji7] [emoji9]
 
reklama
Do góry