reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@CarlaR no tak mi przykro. Straszne te siniorki... Ja póki co biorę rutynowo przeciwko mikrozakrzepicy u Malucha acard. Narazie na szczęście nie potrzebuję zastrzyków. Mimo to na pobraniu i tak mam tak gęstą krew że pobrać nie idzie :/ Sama już czasem nie wiem jak to z tymi lekami jest. Bo kurcze, nabiję sobie lekko siniaka i jest rozlany na pół ręki. Albo podrabię się w nosie i nagle krwotok o_O A na badaniach takie jakca xD Głupieje chwilami ;)
 
reklama
Carla jeszcze trochę :* tule
Angella fajna bluza...ja też sobie kupiłam tanie oversizowe sweterki na allegro
Ja biorę 3x2 tabletki dziennie magnezu staram się na maksa brać .
Zobacz załącznik 818691 Zobacz załącznik 818692
Renia jakie piękne [emoji7][emoji7][emoji7] Muszę poprzymierzać swoje. Na szczęście ja lubię luźne, workowate swetry to powinnam wejść :D Najwyżej teraz będą dopasowane xD

Tobie się nie dziwię z taką dawką ;) Przy skracającej się szykce właśnie ciśnie się magnez na maxa :) Także chwalę, dobrze czynisz :*

Ja z zakupów przymierzam się pomału do maski antysmogowej póki sezonu nie ma. Potem to wybindują ceny o 100% a i tak wszystko wyprzedadzą :/ Jakoś boję się w ciąży wyłazić na ten syf bez zabezpieczenia. A ja lubię spacerować późną jesienią. Jak tak policzki zaczynają marznąć. I nosek ^^ Albo jak mróz lekko szczypie. Och <3

Chyba jestem nienormalna xD Zimnoludek, hihihi ^^
 
@CarlaR no tak mi przykro. Straszne te siniorki... Ja póki co biorę rutynowo przeciwko mikrozakrzepicy u Malucha acard. Narazie na szczęście nie potrzebuję zastrzyków. Mimo to na pobraniu i tak mam tak gęstą krew że pobrać nie idzie :/ Sama już czasem nie wiem jak to z tymi lekami jest. Bo kurcze, nabiję sobie lekko siniaka i jest rozlany na pół ręki. Albo podrabię się w nosie i nagle krwotok o_O A na badaniach takie jakca xD Głupieje chwilami ;)
A pijesz wodę przed pobraniem krwi?
 
Renia jakie piękne [emoji7][emoji7][emoji7] Muszę poprzymierzać swoje. Na szczęście ja lubię luźne, workowate swetry to powinnam wejść :D Najwyżej teraz będą dopasowane xD

Tobie się nie dziwię z taką dawką ;) Przy skracającej się szykce właśnie ciśnie się magnez na maxa :) Także chwalę, dobrze czynisz :*

Ja z zakupów przymierzam się pomału do maski antysmogowej póki sezonu nie ma. Potem to wybindują ceny o 100% a i tak wszystko wyprzedadzą :/ Jakoś boję się w ciąży wyłazić na ten syf bez zabezpieczenia. A ja lubię spacerować późną jesienią. Jak tak policzki zaczynają marznąć. I nosek ^^ Albo jak mróz lekko szczypie. Och <3

Chyba jestem nienormalna xD Zimnoludek, hihihi ^^
Współczuję smogu straszne to ze ludzie cierpią :(
 
Właśnie, właśnie. Ile wody można wypić przed krzywą? Żebym nie przegięła :/ Bo ostatnio byłam tak zdesperowana że właśnie wypiłam w przeciągu godziny 1.5 l żeby ruszyć krew. A jak to jest z krzywą? No i czy w trakcie też pijecie wodę, czy tak te 2 h o suchym pysku? :(
 
Właśnie, właśnie. Ile wody można wypić przed krzywą? Żebym nie przegięła :/ Bo ostatnio byłam tak zdesperowana że właśnie wypiłam w przeciągu godziny 1.5 l żeby ruszyć krew. A jak to jest z krzywą? No i czy w trakcie też pijecie wodę, czy tak te 2 h o suchym pysku? :(
Ja nic nie piłam przed. Poszłam spać koło 23 wtedy się nosiłam i potem dopiero po 3 pobraniu.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Współczuję smogu straszne to ze ludzie cierpią :(
A daj spokój. Ostatnio w zimie to aż śmierdziało parę dni spaloną oponą ^^ A mgła była koloru żółtego xD Fuj [emoji14]

Ja wiem że problem smogu zawsze był, tylko teraz o tym się zaczęło mówić. Ale odkąd tu mieszkam (12 lat) mam chroniczny problem z oddychaniem i nieżytem nosa :/ Więc coś musi być na rzeczy. Dlatego jestem nadwrażliwa w tym temcie. Maseczka będzie i już :) W mieszkaniu odkąd mamy oczyszczacz też lepiej zimą śpię. Nie charczę tak i nie mam wysuszonego na wiór gardła. Ale ja jestem delikates [emoji14] Także tego ^^
 
Do góry