reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny
Darunia kciuki za wizytę :*
Ja mam kryzys absolutny. Boję się bo wizyta dopiero w środę, bo nie wiem czy posiew będzie czysty i czy szyjka jeszcze jest.....szczerze mówiąc cały czas nastawiam się na najgorsze :( przestałam kupować planować cały ten pozytywny zapał zgasł . bardzo się boję. ..
Będzie dobrze. Nie stresuj sie, bo to nie pomaga. A środa już coraz bliżej [emoji9]
 
Będzie dobrze. Nie stresuj sie, bo to nie pomaga. A środa już coraz bliżej [emoji9]

Stresujace jest leżenie. Wstaje do toalety czasem do kuchni jak Pawła nie ma, a tak to leżę na rozłożone sofie w salonie. Chcę już ta środę...I wynik z posiewu i krążek. Będę wtedy spokojniesza.
 
Reniuszek uszy do góry, środa tuż tuż [emoji846]
Mi kurier przyniósł właśnie przesyłkę z LaMillou, idę się do niej dobrać [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Reniuszku będzie dobrze! Stosujesz się do zaleceń lekarzy więc wszystko musi być dobrze. Trzymam kciuki!
Ja Wam wszystkim dziękuję za zaciśnięte kciuki! Jeszcze 2,5h i jadę... normalnie jak sie dowiem na 100% czy Iza zostanie Izą to chyba od razu pojadę i kupię najbardziej różowego bodziaka jakiego znajdę :-D:-p no bo nic absolutnie nic nie mam dla dzieciaczka i tak bym chciała już mieć chociaż jedną rzecz żeby sobie na nią patrzeć :-D
Byłam w Smyku po plecak dla Bartka ale w stacjonarnym po 200 zeta więc zamówiłam przez Internet taki sam po 137 zł i ma być za dwa dni do odbioru w Smyku i już 60 zł w kieszeni ;-)
Gotuje zupę z soczewicy, robię sałatkę , Ł już wrócił z pracy- puścili Go wcześniej bo jutro ich święto ;-):tak: dzwonił z obozu i mój synek ze sie stęsknił :unsure: mamy zadzwonić wieczorem jak sie dowiemy czy będzie miał siostrę czy brata :rofl2:
 
reklama
Maglik pokaż koniecznie !:)
Darunia życzę Ci z całego serca małej księżniczki :* daj znać koniecznie.
Mój maks jest u babci do środy bardzo za nim tesknie. Do końca sierpnia będziemy musieli jakoś dać radę szczególnie rano jak Pawła nie będzie...jakaś organizacja śniadanie przygotowane wcześniej i przekąski. Mam nadzieję że damy radę, bo to takie dobre dziecko już naczynia po sobie myje po swojemu :) i bardzo mi pomaga jak jest
 
Do góry