reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Nie wiem czy był taki temat ale jak planujecie karmić? Czy którąś z Was bierze pod uwagę mm?
Ja córkę karmiłam piersią miasiac. Potem przeszłam na mm. Teraz nie wiem. Zastanawiam się cały czas.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Moja pierwsza ciąża wiec nie wiem jak to wyjdzie w praniu,ale mam zamiar moje bliźniaki karmić piersią,moze ogarnę ;)
 
reklama
Franka nie karmilam a teraz bardzo chce i mam zamiar karmic piersia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam dokładnie ten sam plan, ale boję się że znowu mi się nie uda.... chciałabym karmić i to bardzo, jednak nie za wszelką cenę.

Marti92, wiem że jajka to ważna rzecz w diecie natomiast nie zmuszam się na siłę. Ja przed ciąża jadłam tygodniowo około 10 jajek, a teraz Max 2
 
Nie wiem czy był taki temat ale jak planujecie karmić? Czy którąś z Was bierze pod uwagę mm?
Ja córkę karmiłam piersią miasiac. Potem przeszłam na mm. Teraz nie wiem. Zastanawiam się cały czas.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Ja karmiłam Bartka 8 miesięcy i jak się uda teraz to też chcialabym karmic- max do roku ;-)
My z Ł byliśmy na obiedzie w pysznej restauracji a teraz jedziemy w odziewdziny do znajomych ;-)
 
Franka nie karmilam a teraz bardzo chce i mam zamiar karmic piersia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też bym chciała ale obawiam się, że znowu się nie uda i obawiam się, że znowu bede przechodziła to co poprzednio. Czyli płacz, depresja itp. Rozważam jeszcze opcję odciagania i podawania w butelce ale podobno to jest bardzo ciężkie do ogarnięcia.
Mam nadzieję, że trafię na lepsze wsparcie w szpitalu i uda mi się karmić.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja też bym chciała ale obawiam się, że znowu się nie uda i obawiam się, że znowu bede przechodziła to co poprzednio. Czyli płacz, depresja itp. Rozważam jeszcze opcję odciagania i podawania w butelce ale podobno to jest bardzo ciężkie do ogarnięcia.
Mam nadzieję, że trafię na lepsze wsparcie w szpitalu i uda mi się karmić.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Ja chyba jak urodzilam franka to bylam za mloda i inaczej do tego podchodzilam . Teraz chcialabym jednak karmic i mam nadzieje ze mi sie uda. Napewno bede sie starac

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem czy był taki temat ale jak planujecie karmić? Czy którąś z Was bierze pod uwagę mm?
Ja córkę karmiłam piersią miasiac. Potem przeszłam na mm. Teraz nie wiem. Zastanawiam się cały czas.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Jak będzie mi dane to bardzo bym chciała karmić . Niestety przy 1 dziecku nie miałam takiej możliwości bo Laura była w inkubatorze na dodatek miała silną bakterie więc nie nosili mi jej do karmienia .A później po 15 dniach co ją tam karmili mm z butelki to już było po ptokach :/ a ja miałam nawał pokarmu na maxa
 
reklama
Do góry