reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

O to ja też bym chciała piersią. Napewno do 6. miesiąca, a potem się zobaczy. Chyba że od początku będą problemy to wtedy mm. :)

Mam dziś cały dzień problem z ręką. Coś mam chyba z nerwem. Boli mnie od barku przez pachę aż do serdecznego palca. Nigdy tak nie miałam. Zobaczymy czy jutro będzie to samo. Jak tak to jakiegoś uczonego trzeba będzie odwiedzić :/
 
reklama
A my sie zbieramy i jedziemy na koncert O.S.T.R :D jaram sie jak gowniara :D

p19uflw1nv024jhl.png
Zazdroszczę [emoji7]
My właśnie skończyliśmy grać w monopoly i kładę Mała spać bo sama już padam [emoji23]
1502646645-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja planuje karmić piersią, tak jak obie córki, jednak nigdy wszystkiego nie można przewidzieć. Mam nadzieję, że wszystko się uda.
Eraja może dziecko uciskała nerw, jest coś takiego jak zespół ciesni nadgarstka, czasem właśnie ciąża jest przyczyną.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A my sie zbieramy i jedziemy na koncert O.S.T.R :D jaram sie jak gowniara :D

p19uflw1nv024jhl.png
Haha chyba bym sikala ze szczescia wiec wiesz :D totalnie moje klimaty.. od kad mieszkam w Niemczech zaden moj polski Raper nie chce tu przywlec tylka na koncert :D wiec idz i baw sie jak gowniara za nas obie :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja planuje karmić piersią, tak jak obie córki, jednak nigdy wszystkiego nie można przewidzieć. Mam nadzieję, że wszystko się uda.
Eraja może dziecko uciskała nerw, jest coś takiego jak zespół ciesni nadgarstka, czasem właśnie ciąża jest przyczyną.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zastanawiałam się dziś nad tym. Zwłaszcza że znów wtula mi się w prawe biodro. Nawet w nodze czuję igiełki w nerwach. No nic spróbuję spania na drugim boku. Może mi Młody odpuści :)
 
Dziewczyny jaki miałyście wynik krzywej cukrowej po 2 godz? Ja 133 i lekarz mnie trochę nastraszył. Ale tak buszuję po Internecie i wszędzie jest jak byk napisane, że dopiero od 140 zaczyna się zła tolerancja glukozy, a powyżej 169 cukrzyca. I już zgłupiałam...
 
Dziewczyny jaki miałyście wynik krzywej cukrowej po 2 godz? Ja 133 i lekarz mnie trochę nastraszył. Ale tak buszuję po Internecie i wszędzie jest jak byk napisane, że dopiero od 140 zaczyna się zła tolerancja glukozy, a powyżej 169 cukrzyca. I już zgłupiałam...
Ja po 2h miałam 109.
Jeszcze nie byłam z wynikami u giną ale takie normy znalazłam u mamy ginekolog.
1502652217-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Wrocilam :) było mega super kozacko [emoji7] aż same nogi i ręce sie rwały ale staralam sie poskromić :D mezus zadowolony, wyskakal sie i "wyspiewal". Na urodziny zabiore Go na koncert nieważne gdzie będzie :D o ile młoda zostanie z dziadkami bo dzisiaj usypiala w naszym domu z nimi i mimo wszystko krzyczala, ze chce do mamy i taty i swojego domu ha ha ha :D taka sie zrobiła mamusiowa przez wakacje ze mna w domu :D aż sie boje jak wróci do przedszkola ;)) macie jakieś listy wyprawkowe ?

p19uflw1nv024jhl.png
Aaaa zazdraszczaaam <3

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oho chyba mamuski dobrze się wam śpi skoro nic tu nie piszecie ;) My już wstałysmy ;) córcia kopie od rana jak szalona;) wczoraj cały dzień kopała w nocy co chwilę;) i teraz od samego rana ćwiczy juddo;) mój mąż prawdopodobnie dziś wyjeżdża;( A mała wczoraj na pożegnanie go skopala ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry