reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@mrsMalec ja przytyłam 4 kg. Jeśli chodzi o wynik tsh w ciąży to jest idealny! Sama mam niedoczynność tarczycy i w ciąży muszę brać leki także z tym wynikiem jest super.

Ja za to dziewczyny musiałam kupić wkładki laktacyjne. Jakaś masakra dosłownie... od wczoraj leje się ze mnie jak nie wiem... do tego musiałam zamówić kolejne dwa staniki. Zbankrutuje :D
 
Ja mam na plusie 3,3 kg. Jeszcze do niedawna był 1 kg także chyba zaczynam tyć. U mnie od wczoraj kiepsko. Wczoraj z mężem tak się pokłóciłam, że o godz 24 musiałam wyjść z domu na spacer, żeby się uspokoić. Dzisiaj mnie przeprosił, ale wciąż mi przykro, więc mam zwalony dzień. Do tego właśnie męża Babcię zabrali na blok operacyjny, także strasznie się martwię. Do szpitala wszyscy zabraniają mi jechać, także pozostało mi czekać w domu.
Z jednej strony mają rację, a z drugiej nie dziwię się, że chciałabyś ją zobaczyć.
A kłótnie czasami sie zdarzają. Byle się nie stresować za mocno. Na dobranoc drobne przytulanie pomoże :)
 
Hej dziewczyny :) Powodzenia na wizytach !
Mnie znowu gardło boli eh ...
Dziadki wzieli moją córkę na pare dni w góry więc mam luzik :D

iwilletyou gratuluje potwierdzonej córeczki :)Ja glukoze musze zrobić do 10 sierpnia na samą myśl mnie bdli

Co do kg w ciąży ja przytyłam 2kg ale waga też idzie wolniej jak ma się nadwagę i mimo ,że jestem BIG MAMUŚKĄ to o dziwo
czuje się dobrze :)
 
@Ankuś trzymam kciuki za operację babci! I szpital faktycznie nie jest najlepszym miejscem dla ciężarnej.. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie i będziesz mogła ją niedługo odwiedzić w domowych warunkach.

@eklerkaa dawaj nam znać co z ręką synka..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@iwilleatyou gratuluje :) ja miałam krzywą robioną już w 16 tyg i teraz czeka mnie w 24 tyg. Miałam 3 razy pobieraną krew. Faktycznie badanie nie jest przyjemne, ale dla mnie tylko dlatego, że tradycyjnie czeka się długo, bo ja czekałam 3,5 godz głodna, zła i ogółem bez humoru :D
 
@iwilleatyou gratuluje :) ja miałam krzywą robioną już w 16 tyg i teraz czeka mnie w 24 tyg. Miałam 3 razy pobieraną krew. Faktycznie badanie nie jest przyjemne, ale dla mnie tylko dlatego, że tradycyjnie czeka się długo, bo ja czekałam 3,5 godz głodna, zła i ogółem bez humoru :D
Ja bede robic w 26 tygodniu ale tutaj u nas to nie w kazdej praxis robią obciazenie glukoza. U mnie akurat robią bo mam lekarza polaka

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez więcej waze niz inne :D

p19uflw1nv024jhl.png
Pewnie nie tyle co ja [emoji23]


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja bede robic w 26 tygodniu ale tutaj u nas to nie w kazdej praxis robią obciazenie glukoza. U mnie akurat robią bo mam lekarza polaka

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja robiłam jakoś w 8tyg i teraz mam zrobić przed 19 sierpnia. Dobrze, że u mnie robią też w weekend to z mężem pojadę.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Do góry