reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dobiłam do wagi sprzed ciąży, bo 2-2,5 kg zaszło przez I trymestr. Od małej wagi nie zaczynałam, mam 71 na liczniku w 21t1.. Szczerze mówiąc wolalabym żeby było z kilogram więcej, no ale narzekać nie będę zważywszy na to że dalej wymiotuje.

@Rossiczka a weź [emoji14] Tobiasz, Mąż, 3 psy i urocza córka, która już nie daje spać...żyć nie umierać :D

@iwilleatyou córki są super :D a to ktg już nam można robić? Tzn w znaczeniu że już wyjedzie :) nie wiedziałam. My chyba jakoś prawie łeb w łeb tarminowo nie?

@Eraja kopanie jest cudowne :-)

A u nas święto w domu. Wczoraj nie dość że udało mi się nagrać ruch Kaliny na brzuchu, to jeszcze wreeeeeszcie A. poczuł kopniaka! Czekał na to strasznie i widziałam że jest mu przykro, że jak tylko przykłada dłonie to Kalina przestaje się ruszać, chociaż wiadomo, że rozumiał, że tak zdarza się bardzo często. Ale odczucia przecież mają niewiele wspólnego z rozumem ;)
 
reklama
Dobiłam do wagi sprzed ciąży, bo 2-2,5 kg zaszło przez I trymestr. Od małej wagi nie zaczynałam, mam 71 na liczniku w 21t1.. Szczerze mówiąc wolalabym żeby było z kilogram więcej, no ale narzekać nie będę zważywszy na to że dalej wymiotuje.

@Rossiczka a weź [emoji14] Tobiasz, Mąż, 3 psy i urocza córka, która już nie daje spać...żyć nie umierać :D

@iwilleatyou córki są super :D a to ktg już nam można robić? Tzn w znaczeniu że już wyjedzie :) nie wiedziałam. My chyba jakoś prawie łeb w łeb tarminowo nie?

@Eraja kopanie jest cudowne :-)

A u nas święto w domu. Wczoraj nie dość że udało mi się nagrać ruch Kaliny na brzuchu, to jeszcze wreeeeeszcie A. poczuł kopniaka! Czekał na to strasznie i widziałam że jest mu przykro, że jak tylko przykłada dłonie to Kalina przestaje się ruszać, chociaż wiadomo, że rozumiał, że tak zdarza się bardzo często. Ale odczucia przecież mają niewiele wspólnego z rozumem ;)

Ł też poczuł serię 3 kopniaków 2 tygodnie temu. Teraz codziennie po pracy wraca i przez 2-3 h zaczepia mi brzuch żeby znowu tak Go skopał xD Ciekawe czy Twój A też będzie przechodził takie szaleństwo :D Hihihi :)
 
Zazdroszczę wam dziewczyny ja jestem w 21 tyg ale pierwsza ciąża . I mój mąż nie czuje jeszcze a bardzo by chciał . Nawet ja jak chce przyłożyć rękę do brzucha to mała przestaje się ruszać ; (

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobiłam do wagi sprzed ciąży, bo 2-2,5 kg zaszło przez I trymestr. Od małej wagi nie zaczynałam, mam 71 na liczniku w 21t1.. Szczerze mówiąc wolalabym żeby było z kilogram więcej, no ale narzekać nie będę zważywszy na to że dalej wymiotuje.

@Rossiczka a weź [emoji14] Tobiasz, Mąż, 3 psy i urocza córka, która już nie daje spać...żyć nie umierać :D

@iwilleatyou córki są super :D a to ktg już nam można robić? Tzn w znaczeniu że już wyjedzie :) nie wiedziałam. My chyba jakoś prawie łeb w łeb tarminowo nie?

@Eraja kopanie jest cudowne :-)

A u nas święto w domu. Wczoraj nie dość że udało mi się nagrać ruch Kaliny na brzuchu, to jeszcze wreeeeeszcie A. poczuł kopniaka! Czekał na to strasznie i widziałam że jest mu przykro, że jak tylko przykłada dłonie to Kalina przestaje się ruszać, chociaż wiadomo, że rozumiał, że tak zdarza się bardzo często. Ale odczucia przecież mają niewiele wspólnego z rozumem ;)
No ja mam termin 4-5 grudnia i waze wiecej od Ciebie [emoji14] zalamalam sie i bede sie zalamywac do grudnia a pozniej bede działać eh.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę wam dziewczyny ja jestem w 21 tyg ale pierwsza ciąża . I mój mąż nie czuje jeszcze a bardzo by chciał . Nawet ja jak chce przyłożyć rękę do brzucha to mała przestaje się ruszać ; (

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
U nas też pierwszy raz doszliśmy do tak zaawansowanego etapu pomimo, że to 3cia ciąża. Także pewnie lada dzień po niedzieli jak mawiał mój Dziadziuś i będziecie kopani regularnie oboje :D
No ja mam termin 4-5 grudnia i waze wiecej od Ciebie [emoji14] zalamalam sie i bede sie zalamywac do grudnia a pozniej bede działać eh.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie załamuj się! Przecież widzę Cię na fotach na fb i jest git :)
 
Dostałam maila, że w smyku są znowu przeceny. Zrobiłam już zakupy dla Ignasia :D warto zerknąć ;)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
U nas też pierwszy raz doszliśmy do tak zaawansowanego etapu pomimo, że to 3cia ciąża. Także pewnie lada dzień po niedzieli jak mawiał mój Dziadziuś i będziecie kopani regularnie oboje :D

Nie załamuj się! Przecież widzę Cię na fotach na fb i jest git :)
Mam to szczescie ze jestem dosc wysoka i jakos sie troche gubi ale u mnie juz 8 z przodu jest..... coz .. zrezygnuje ze słodkości

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry