reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Pytałam 2 lata temu o sesję dla córki na urodziny i taki cennik mi wysłała ;) wklejam jej odpowiedź.
"Witam! W swojej ofercie posiadam 3 pakiety:
- sesja zdjęciowa, po której Klient otrzymuje 15 obrobionych zdjęć i wydrukowanych w formacie 15x23 + płyta CD z nagranymi zdjęciami odpowiednio przygotowanymi do druku jak i do wstawienia do internetu. Cena za sesje około 2 godzinną to 600 zl. Można dokupic większą ilość zdjęc w cenie 40 zl za szutkę,
- 20 stronnicowy fotoalbum w rozmiarze 20cm x 20cm (lub 20cm x 30cm / do ceny wyjściowej należy doliczyć 100 zł) mojego autorskiego projektu (indywidualny dla każdego Klienta) zawierająca 30 obrobionych zdjęć + płyta CD z nagranymi zdjęciami odpowiednio przygotowanymi do druku jak i do wstawienia do internetu. Cena to 950 zl. Można dokupić większą ilość rozkładówek (2 strony) w cenie 50 zl od 1 rozkładówki.
- własnoręcznie robiony album w rozmiarze 22cm x 22cm, spersonalizowany pod Klienta zawierający 30 obrobionych zdjęć + płyta CD z nagranymi zdjęciami odpowiednio przygotowanymi do druku jak i do wstawienia do Internetu. Cena to 1100 zł.
------------------
Współpracuje z utalentowaną scenografką, która skrupulatnie przygotowuje sesje zdjęciowe moich klientów. Dopasujemy się do wymagań każdego zainteresowanego!
Pozdrawiam, Olivia K"

Ceny mogły się zmienić. Ja wtedy córce sesji nie zrobiłam bo chora była i miałam mnóstwo na głowie. Później zrobiłam w innym miejscu ale nie polecam.

Zaraz zerknę na te co Ty dałaś linki :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
to raczej się ceni :D ciekawe jak bardzo podrożało po dwóch latach
 
reklama
My będziemy zamawiać przez Internet. W Kalwarii Zebrzydowskiej mają placówkę. Narożnik na przecenie za 800 zł xD Zobaczymy jaki będzie. Zawsze do 14 dni możemy go zwrócić :) Bo jak patrzyłam po tych salonach to płakać mi się chciało :/ Gdybym jeszcze do pracy chodziła to spoko. A przy tym zasiłku to na nic mnie teraz nie stać -.- Opłacę rachunki i tyle. Reszta do "skarbonki" na zakupy dla dziecka.
Tylko zwróć uwagę żeby był na sprężynach, a nie gąbce. Gąbka z czasem mocno się wygniata.
 
Tylko zwróć uwagę żeby był na sprężynach, a nie gąbce. Gąbka z czasem mocno się wygniata.
Cholera, to faktycznie jest problem :/ Przedzwoniłabym do ZUSu w takiej sytuacji i powiedziała, że chcesz pracodawcy dostarczyć L4 a on Ci to uniemożliwia. Może mają jakiś pomysł na takie sytuacje. Ty nie miałaś czasem jakiejś znajomej ZUSie? Czy to był ktoś inny? Bo już kurcze nie pamiętam, a taka znajoma na pewno by pomogła ^^
 
Ogólną ma 4 , faktycznie bezpieczeństwo 5, natomiast nie wiem z którego roku ten test jest nie znalazłam informacji. Gwarancja to fajna rzecz na wózek, niestety fotelik używany, wszyscy specjaliści odradzają bo nie wiesz czy nie jest powypadkowym. Sama doskonale wiem, ze jak Tobiasz z T w wieku 6 miesięcy miał wypadek, gdzie samochód poszedł do kasacji, to fotelik nie miał żadnego śladu. tutaj jest to ryzyko właśnie, że fotelik może być nawet po stłuczce i już się nie nadaje, bo może zachować się inaczej.
Cybex do 36 kg rozumiem, to też bym ten pomysł akurat odpuściła :D Ja zawsze to powtarzam mam bzika na punkcie fotelików.
A co do planów i dziecka, ja z Tobiaszkiem planowałam używac gondoli conajmniej 6 miesięcy, a używałam 2. Więc życie toczy się po swojemu, a dzieci nasze mają swoje wizje. U mnie taka gondola by si nie sprawdziła, ze wzgledu na to że dziecka w lusterku (specjalnym ) bym nie widziała. A ja dużo sama jeżdzę.

Tak mam wózek po Tobiaszku taki jak na zdjeciu
Fajny wozeczek :) ale, ze tylko 2 miesiace gondoli uzywalas, to naprawde rekordowo :) mi glownie zalezalo, zeby wozek byl lekki, bo jednak musze go na 3-pietro wtaszczyc;) wiem, fotelika nie chce używanego,ale skoro mamy ta gondolke a potem i tak od 9 mies chcemy wziac tego Cybexa, to nie ma sensu brac kolejnego fotelika na miesiac czy dwa, tylko juz wziac ten z zestawu, mysle ze ta babeczka wlasnie dlatego tez go tylko te 2,3 razy uzyla;) wozek wlasnie dotarl i serio dobrze sie prezentuje :)
 
Fajny wozeczek :) ale, ze tylko 2 miesiace gondoli uzywalas, to naprawde rekordowo :) mi glownie zalezalo, zeby wozek byl lekki, bo jednak musze go na 3-pietro wtaszczyc;) wiem, fotelika nie chce używanego,ale skoro mamy ta gondolke a potem i tak od 9 mies chcemy wziac tego Cybexa, to nie ma sensu brac kolejnego fotelika na miesiac czy dwa, tylko juz wziac ten z zestawu, mysle ze ta babeczka wlasnie dlatego tez go tylko te 2,3 razy uzyla;) wozek wlasnie dotarl i serio dobrze sie prezentuje :)
Mój też jest lekki jak na taki wózek , na, szczęście mam windę :-)
Tobiasz darl się w gondoli bo widział tylko niebo, a to ciekawskie jajo od początku było, które w wózku nie spało
 
@Rossiczka spóźnione wszystkiego najlepszego [emoji8]. Cudowne zdjęcia z sesji noworodkowej [emoji7].

@basiulka9 najlepszego na nowej drodze życia [emoji16][emoji8].

@Mikado93 wszystkiego najlepszego z okazji sobotnich imienin [emoji8]

Temat kasy i wykończenia mieszkania u nas też na tapecie.. Jak poprosiłam jedną firmę o wycenę na wykonanie tynku dekoracyjnego na ściany przy schodach i na korytarzach to w odpowiedzi usłyszałam ok 11 tysięcy.. Szukam tańszej alternatywy i chyba po 2 latach upierania się na konkretny efekt będę musiała odpuścić i po prostu zwyczajnie zrobimy gładź i jakąś farbę..

@mrsMalec jeśli jakimś konkretnym deseniem oddzielisz strefę dla dziecka to jak potem przeniesiecie córkę z sypialni to będziecie znowu robić remont? Czy będzie Wam pasować taki kącik? Ja chcę tapetę na całej ścianie za łóżkiem, będzie też widoczna za łóżeczkiem, ale nadal nie zdecydowałam czy w jakiś mocny, duży wzór, czy raczej jakiś drobny.. Muszę w końcu się na coś zdecydować..

Mam teraz też dylemat z wózkiem.. Część z Was pisała, że ma zamiar szybko przesadzić dziecko do innej spacerówki niż ta z wózka z gondolą.. I zastanawiam się jak się te zgrabniejsze, lżejsze i lepiej się składające spacerówki zachowają gdyby np w przyszłym roku była śnieżna zima.. Czy te jednak mniejsze kółka się sprawdzą w taką pogodę..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam mam, już rozmawiałam. Mam robić ksero zwolnienia i wysyłać je do szefowej (póki co adresu nie znam) i zbierać wszystkie dowody nadania a oryginał im do zusu bez pieczątki. I wtedy jakoś to będzie. Ale nie mogę bez stresu przeżywać tej ciąży... Bo ciągle zmartwienia co będzie dalej..

p19uflw1nv024jhl.png
No wiem, mam podobnie :( Damy sobie jakoś radę :* Potem niedziwota że mamy takie ciekawe sny :D Gdzieś to trzeba odreagować, hihihi :)
 
reklama
@Rossiczka spóźnione wszystkiego najlepszego [emoji8]. Cudowne zdjęcia z sesji noworodkowej [emoji7].

@basiulka9 najlepszego na nowej drodze życia [emoji16][emoji8].

@Mikado93 wszystkiego najlepszego z okazji sobotnich imienin [emoji8]

Temat kasy i wykończenia mieszkania u nas też na tapecie.. Jak poprosiłam jedną firmę o wycenę na wykonanie tynku dekoracyjnego na ściany przy schodach i na korytarzach to w odpowiedzi usłyszałam ok 11 tysięcy.. Szukam tańszej alternatywy i chyba po 2 latach upierania się na konkretny efekt będę musiała odpuścić i po prostu zwyczajnie zrobimy gładź i jakąś farbę..

@mrsMalec jeśli jakimś konkretnym deseniem oddzielisz strefę dla dziecka to jak potem przeniesiecie córkę z sypialni to będziecie znowu robić remont? Czy będzie Wam pasować taki kącik? Ja chcę tapetę na całej ścianie za łóżkiem, będzie też widoczna za łóżeczkiem, ale nadal nie zdecydowałam czy w jakiś mocny, duży wzór, czy raczej jakiś drobny.. Muszę w końcu się na coś zdecydować..

Mam teraz też dylemat z wózkiem.. Część z Was pisała, że ma zamiar szybko przesadzić dziecko do innej spacerówki niż ta z wózka z gondolą.. I zastanawiam się jak się te zgrabniejsze, lżejsze i lepiej się składające spacerówki zachowają gdyby np w przyszłym roku była śnieżna zima.. Czy te jednak mniejsze kółka się sprawdzą w taką pogodę..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Mala póki co to to myślę że najdłużej 2 latka będzie z nami ;)wiec to właśnie nie był by problem nad zmianą koloru znowu . Ale właśnie niewiem jak to skomponować i jakie kolory żeby ładnie wyglądało .

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry