reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Oj kochana my też z projektantką.. Ale nie bralismy pod uwagę ukrytych kosztów. W Castoramie raz w tygodniu wydajemy 1000 zł na rzeczy których "nie widać" kleje, kolanka, kabelki, gipsy, grunty i wiele wiele innych. Jak wstanę w nocy na siku to po mnie, myśli mnie meczą i nie mogę usnąć.
A ona robiła wam kosztorys do tego?? Jeśli tak to nie brała takich rzeczy pod uwagę??
 
reklama
U mnie po temacie z bujaczkiem :( okazało się, że Pani właścicielka mieszka koło Poznania, a nie Warszawy. Preferuję odbiór osobisty. Także szukam dalej jakiejś okazji.
Patrz gdzie indziej bo widziałam nieraz ze jest możliwość wysyłki ;) na olx

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ona robiła wam kosztorys do tego?? Jeśli tak to nie brała takich rzeczy pod uwagę??
Też o to chciałam się zapytać.
Bo nam zaprojektował ze wstępnym kosztorysem, potem firmy wykonawcze składały swoje oferty. Wybraliśmy naszą sprawdzoną bo była mniej więcej w kosztorysie. Na początku dostałam listę jakie materiały potrzebują by tego dnia były. W sumie to tyle
 
Ja planuje kupić taki. Na olx jest całkiem sporo. :)
1500911719-aaaaaa.png


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Do góry