reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

U nas na szczęscie parter. Więc tak się wózkiem nie martwię. Bardziej mnie martwi to że to moje biedne dziecko powietrza aż do marca nie poczuje bo przecież u nas taki smog że się można nim zimą smarować o_O Także spacery w zimowe dni i tak pewnie ograniczymy do koniecznego minimum. Ojjj ja już chcę koniec przyszłego tygodnia. Wreszcie będę wiedziała co dokupić. Łiiii :)
 
reklama
Z nami maleństwo będzie w sypialni i ściany mamy koloru chabrowego.Nie będziemy nic zmieniać bo i tak potem mały będzie miał swój pokój.
 
My robiliśmy remont w lutym bo córce oddaliśmy większy a sypialnie zrobiliśmy w mniejszym. Teraz Ignaś będzie z nami jakieś 4 -5 miesięcy i potem my pójdziemy do salonu a on dostanie sypialnie i dopiero wtedy planuje małe malowanie bo w sumie szary kolor zostawie więc tylko jedna ściana będzie do przemalowania. :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
My robiliśmy remont w lutym bo córce oddaliśmy większy a sypialnie zrobiliśmy w mniejszym. Teraz Ignaś będzie z nami jakieś 4 -5 miesięcy i potem my pójdziemy do salonu a on dostanie sypialnie i dopiero wtedy planuje małe malowanie bo w sumie szary kolor zostawie więc tylko jedna ściana będzie do przemalowania. :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
My mieliśmy tak samo. Remont w lutym, a w marcu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Nie będziemy wiele zmieniać. Dzieciaczek i tak na ściany nie będzie patrzył, a półeczki na książeczki są i szafa na ciuchy.
 
Ja maluje ścianę w kąciku niemowlaka , jeszcze nie wiem jak. Chyba na biało. Pomalowanie ściany to chwila moment i gotowe przecież :-) Z tapetą nieco trudniej potem się pozbyć.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja maluje ścianę w kąciku niemowlaka , jeszcze nie wiem jak. Chyba na biało. Pomalowanie ściany to chwila moment i gotowe przecież :-) Z tapetą nieco trudniej potem się pozbyć.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja myślałam żeby pokój pomalować może na jakiś jasny fiolet lub róż i tam gdzie będzie kącik maluszka to zrobić pasy biało np. Różowe i przykleić motylki i jej imię ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Więc nie jestem jedyna... remont przed nami, współpracujemy z projektantką, mamy budżet, ale i tak się martwię... Taka kasa... I jak w nocy nie śpię to myślę i mam chyba jakieś stany lękowe - wiem, wiem głupia jestem. Dobrze, że zazwyczaj śpię mocno to nie mam czasu myśleć o tym.
Oj kochana my też z projektantką.. Ale nie bralismy pod uwagę ukrytych kosztów. W Castoramie raz w tygodniu wydajemy 1000 zł na rzeczy których "nie widać" kleje, kolanka, kabelki, gipsy, grunty i wiele wiele innych. Jak wstanę w nocy na siku to po mnie, myśli mnie meczą i nie mogę usnąć.
 
reklama
Do góry