reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

1500742809-aaaaaa.jpeg

Co sądzicie o tych butelkach

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
W naszej rodzinie bardzo się sprawdziła. Też chcę taką kupić :)
 
reklama
Dziewczyny czy boli was skóra ( chyba) pod pępkiem? Mnie od 2 dni boli, nie moge się dotknąć w tym miejscu. Boli mnie tuż pod, prawie jakby sam pępek... boję się czy to ok... Myślę sobie że może skóra się rozciąga więc ma prawo boleć, ale boję się żebym czegoś nie przegapiła... Ma tak któraś z Was?
 
@Oska305 ale piękne kosze! [emoji7] Do mnie też tak na prawdę to dopiero dociera :D Jak coś kupuję to już wiem dla kogo :) Chyba odkąd czuję ruchy to ciąża stała się mniej abstrakcyjna.
@Angella210 Ja nie jeżdżę ;) w dzieciństwie złamałam rękę na rowerze więc mam trochę uraz, a teraz w ciąży ze zmienionym środkiem ciężkości wole nie ryzykować, że upadnę i coś się stanie.
@CarlaR Też tak mam! Bardziej nad pępkiem i nie jest to silny ból po prostu jest tkliwa. Zauważyłam to jak się myłam i szurnęłam ręką po brzuchu. Miałam tak już wcześniej potem przeszło teraz znowu wróciło, ale poza tym nie zauważyłam nic niepokojącego więc się tym nie martwię :)


yuudhqvkh0cpri5e.png
 
A ja zostałam sama :( Wczoraj skręcaliśmy na szybko meble, bo dzisiaj rano Konrad musiał wyjechać do Niemiec. Więc dzisiaj do mnie rodzice wpadli z pomocą [emoji14] A rano byliśmy na zakupach, bo jutro mam sesję noworodkową i chciałam kupić nowe materiały :) także dzień miałam pracowity, ale teraz tak mi dziko samej..humor mi poprawia to, że przyjemnie się robi w mieszkanku, chociaż jeszcze dużo roboty i zakupów przed nami :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Dzień dobry Kochane :)

@JaneHeart na długo wyjechał? Nie wiem jak Tobie, ale mi czas tak ucieka że nawet się nie obejrzałam a już praktycznie minął mi lipiec :) Jeżeli Tobie też tak leci to szybciutko znów się zobaczycie ;)

Byliśmy wczoraj na tych food truckach a potem na 1.5 godzinnym spacerze. Ale było miło [emoji7][emoji7][emoji7] Dawno mi tak nie było dobrze z Mężem. A na wieczór zrobiliśmy sobie fryty xD Także sobota wysokokaloryczna i pod tym względem niegrzeczna, hihihi ^^

Brzuch dalej pobolewa. Zauważyłam że cały czas próbuję go podświadomie wciągnąć :/ Teraz co sobie przypomnę to go wypuszczam. Dziś niedziela, a więc wg USG kończymy 20 tydzień <3 Mamy z tej okazji mały torcik ;) Bo każdy powód jest dobry żeby zjeść tort :D

Miłej niedzielki Dziewczyny i duuużo uśmiechu na dziś :* :)
 
Dzień dobry [emoji9]
My od 6.00 na nogach. Wczoraj przyjechaliśmy do mojej siostrę i zostaliśmy na noc. W dzień leniuchowanie w ogrodzie a wieczorem grill :D
Zdecydowałam się na wozek. I teraz problem? Nigdzie w Internetowych sklepach nie m koloru który chce. Orientujecie się może czy w sklepach z wózkami jest możliwość zamówienia konkretnego koloru? Oczywiście to nie tak, że wymyśliłam kolor. Ten model jest w tym kolorze tylko aktualnie nigdzie nie mogę bo znaleźć[emoji45]
1500786521-aaaaaa.png


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
@CarlaR moze masz jakis zrost i dlatego boli. Jak mialam przegrode w macicy podczas ciazy to mnie tak w srodku bolalo.

@mrmalec moge z czystym sumieniem polecic butelki tommy tipee . Mialam je i moj maluch kolki nie mial,na dodatek jest bardzo poreczna. Jak maly dl juz z butelki tylko tokupilam wieksze z aventu ale tommy na 1 miejscu.

Wy zaczynacie odczuwac ciaze a ja z wiekiem ciazy mam coraz wiekszego stracha. Nie wiem nawet jak dziecko sie ubiera zima bo syna mam z marca i to juz upalnego ehh. Kolejny strach jest z moich gatek. Nie wiem czy mam problem z trzymaniem moczu, czy to przez luteine czy wyciek wod plodowych. Bylam w czwartek na wizycie i wiedzialam ,ze mam o cos zapytac i zapomnialam :-( Ta pamiec tez masakra heh. Robilam wczoraj bananowca Nie pierwszy raz wiec wiedzialam jak ma wygladac,. robie mase ona jakas dziwna?? WTF a o maly wlos nie dalabym glownego skladnika bananowca heh czyli bananow. Cxytam 3razy i nie widze napisanego !!!Zmiksuj banany!! Dopiero kolejne zdanie.
 
reklama
Do góry