reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Blair gratulacje dużego Juniora [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Właśnie sprawdziłam wagę i jest dokładnie 267g :D

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Hej kochane :) ja dzisiaj juz zawijam do domu i tak jakos wyszlo ze jestem kierowca :) wiec 9 godzin za kierownica mnie czeka:) z jednej strony sie ciesze ze wracam a z drugiej znowu z 8 miesiecy mamy nie bede widziec :( no coz dorosle zycie ... super ze dzisiejsza wizyta udana :* jak jutro sie wyspie to wracam do was na dobre :* buziaki i milego dnia :***

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) u nas pogoda kiepska niby jest gorąco ale jest pochmurno i strasznie duszno . Zrobiłam dziś myślę zakup życia . Dziewczyna obok we wsi sprzedawała nowa karuzele nie używana miesiąc temu kupiona z Fisher price z projektorem;) i jadę w poniedziałek ja odebrać ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@reniuszek mam prośbę, czy możesz o coś męża się zapytać. Bo nam na działce na której mamy z 30 świerków, 4 sa zajęte kornikiem drukarzem ( niestety jedno już zamiera). Czy są na to jakieś opryski, czy tylko rozwiązaniem jest jak najszybciej usunąć?
Z góry dziękuję

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry