reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

hej dziewczyny :) a ja wlasnie wpadlam a tu takie ciezkie pytanie od razu :D

blair gratuluje udanej wizyty :) Ignas taki duzy chlopczyk ! :)
mikado wsystkiego najlepszego !
rossiczka tobie tez wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !:) emek mowil ze najlepiej wyciac wszystko chyba ze chcesz miec puszcze bialowieska . Mozecie tez spradzic po 5-6 drew w obrebie chorego drzewa czy ma nacieki zywicze, lezkowe wglebienia w korze jesli tak to ciac.
Mowil, ze kwestia roku, dwoch lat jak kornik zajmie wszystko


Właśnie kupilam archaiczny kosz mojzesza na olx za grosze ! Przypomina troche te z lilu :D co myyyslicie ?
557426408_2_644x461_lozeczko-wiklinowekosz-mojzesza-dodaj-zdjecia_rev001.jpg
 

Załączniki

  • 557426408_2_644x461_lozeczko-wiklinowekosz-mojzesza-dodaj-zdjecia_rev001.jpg
    557426408_2_644x461_lozeczko-wiklinowekosz-mojzesza-dodaj-zdjecia_rev001.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 382
reklama
Cześć dziewczyny [emoji3] siostra pożyczyła mi książki [emoji4] jedną już czytam a dwie czekają w kolejce [emoji6] A Wy macie jakieś książki do polecenia dla przyszłych mam?
DSC_3441.JPG
DSC_3442.JPG
 

Załączniki

  • DSC_3441.JPG
    DSC_3441.JPG
    51,8 KB · Wyświetleń: 413
  • DSC_3442.JPG
    DSC_3442.JPG
    38,8 KB · Wyświetleń: 396
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny :) a ja wlasnie wpadlam a tu takie ciezkie pytanie od razu :D

blair gratuluje udanej wizyty :) Ignas taki duzy chlopczyk ! :)
mikado wsystkiego najlepszego !
rossiczka tobie tez wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !:) emek mowil ze najlepiej wyciac wszystko chyba ze chcesz miec puszcze bialowieska . Mozecie tez spradzic po 5-6 drew w obrebie chorego drzewa czy ma nacieki zywicze, lezkowe wglebienia w korze jesli tak to ciac.
Mowil, ze kwestia roku, dwoch lat jak kornik zajmie wszystko


Właśnie kupilam archaiczny kosz mojzesza na olx za grosze ! Przypomina troche te z lilu :D co myyyslicie ?
Zobacz załącznik 815811
Kosz piękny.
Płakać mi się chce przez te świerki, to drzewa które mają ponad 60 lat :-( część na działce budowlanej więc uzyskanie zgody co najmniej 35 dni, więc pewnie już kolejne chore będą :-( A ona takie piękne, dawały cień w gorące dni....

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kosz piękny.
Płakać mi się chce przez te świerki, to drzewa które mają ponad 60 lat :-( część na działce budowlanej więc uzyskanie zgody co najmniej 35 dni, więc pewnie już kolejne chore będą :-( A ona takie piękne, dawały cień w gorące dni....

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Może jednak coś się da zrobić żeby nie wycinać? [emoji20][emoji22]
 
Kosz piękny.
Płakać mi się chce przez te świerki, to drzewa które mają ponad 60 lat :-( część na działce budowlanej więc uzyskanie zgody co najmniej 35 dni, więc pewnie już kolejne chore będą :-( A ona takie piękne, dawały cień w gorące dni....

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba jest leśnik w Pilawie, nie da się załatwić tak, żeby przyszedł leśnik i zobaczył stan tych drzew i "zalecił" wycięcie jeśli jest konieczne?? Zresztą chyba coś się zmieniło apropo wycinania drzew na własnych działkach.
 
reklama
Chyba jest leśnik w Pilawie, nie da się załatwić tak, żeby przyszedł leśnik i zobaczył stan tych drzew i "zalecił" wycięcie jeśli jest konieczne?? Zresztą chyba coś się zmieniło apropo wycinania drzew na własnych działkach.
Do leśnika w poniedziałek rano będziemy dzwonić. Będziemy oczywiście prosić i nalegac aby zobaczył i wydał jakaś opinię by to przyspieszyć.
My połowę działki mamy w ewidencji gruntu jako.las oznaczoną, tam możemy wycinać co chcemy, natomiast na budowlanej już wycinać bez zgody nie można, Lexmark szyszko w czerwcu przestało obowiązywać. Więc teraz normalnie pismo do urzędu 21 dni.mają na odpowiedź, potem 14 dni jest na sprzeciw więc wychodzi 35 dni....
 
Do góry