reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej Dziewczyny, nocka dzisiaj koszmarna z trzy godziny spałam jak nie mniej.... pogoda za oknem nie rozpieszcza, a mi w dodatku w głowie się kręci. Przepraszam, że marudze, ale w taki dzień jak dziś nie umiem inaczej. Szwedzi już polecieli, więc dzisiaj muszę koniecznie odpocząć

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A propo rozłąki z mężem ;)) ja z moim mężem nie widzimy się 4 tyg i później tydzień jest w domu . Teraz będzie 2 bo ma urlop . Ale wiem jak jest wam Ciężko jak męża nie ma . W nocy tez mam problem ze spaniem jak jego nie ma . Nie ma się do kogo przytulic pogadać . Czasami mam takie dni ze poprostu potrzebuje żeby był tu i teraz obok . Ale ktoś musi na nas zarabiać :)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry
My zaraz wybieramy się na wycieczkę do Krynicy, spędzimy ten dzień razem bo Bartuś jutro wyjeżdża na dwa tygodnie.
Miłego dnia!
 
Dzień dobry wszystkim ;)Ja dzisiaj leniuchuje ;)Jakoś nic mi się nie chce normalnie. Wczoraj zauważyłam,że z mojej prawej piersi pojawił się wyciek czyżby to siara? Zdziwiłam się,że tylko z prawej ale widocznie tak musi być ;)
Miłego dnia dziewczyny ;)
 
A propo rozłąki z mężem ;)) ja z moim mężem nie widzimy się 4 tyg i później tydzień jest w domu . Teraz będzie 2 bo ma urlop . Ale wiem jak jest wam Ciężko jak męża nie ma . W nocy tez mam problem ze spaniem jak jego nie ma . Nie ma się do kogo przytulic pogadać . Czasami mam takie dni ze poprostu potrzebuje żeby był tu i teraz obok . Ale ktoś musi na nas zarabiać :)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Oj takie życie to nie dla mnie... Jednorazowo spoko świat się nie zawali, ale na codzień nie wyobrażam sobie żyć oddzielnie :( jeśli mielibyśmy pracować za granicą to pakujemy walizki i Maksa pod pachę i jedziemy razem, co pewnie dojdzie do skutku jak tylko skończę studia. Twój mąż jest kierowcą?

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Hejka:*

Blair super:)Gratuluje Ignasia♡
Angella tak to siara:)
Madzia oby Ci wkoncu przeszlo:*

Milej Niedzieli wszystkim:)My zaraz do rodzicow na ogrodek do basenu sie ochlodzic hihi:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj takie życie to nie dla mnie... Jednorazowo spoko świat się nie zawali, ale na codzień nie wyobrażam sobie żyć oddzielnie :( jeśli mielibyśmy pracować za granicą to pakujemy walizki i Maksa pod pachę i jedziemy razem, co pewnie dojdzie do skutku jak tylko skończę studia. Twój mąż jest kierowcą?

yuudhqvkh0cpri5e.png
Tak jest kierowca zadowowym ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż prawdopodobnie zjedzie pod koniec sierpnia ze względu na remont hotelu, zawsze to miesiąc wczesniej niż było w planach [emoji4]Już się cieszę oby tylko doszło to do skutku. A we wtorek przyjeżdża z Francji moja siostra z przyszłym szwagrem i cieszę się jak na Gwiazdkę. Prawie 3 tygodnie nie będę sama[emoji4][emoji4][emoji7][emoji7]
 
Mój przyjeżdża w tym tygodniu ale dokładnie w który dzień to jeszcze niewiem;) tak samo moi rodzice wracają z tarasy w tym tygodniu ;) bo mój tato pracuje z moim mężem w jednej firmie ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mrsMalec , @Oska305 bardzo dobrze Was rozumiem. Mój mąż też aktualnie za granicą, ale wraca w połowie sierpnia i już prawdopodobnie zostanie na dłużej. Ciężkie są takie rozłąki i życie na odległość.
 
Do góry