reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ale dziecko to zje od Ciebie. Nie musisz mu przez pępek pakować jedzenia
Mój synek usiłuje przez pępek samochody do dzidzi pakować. A czasami tylko zagląda jak przez judasza i mowi ze widzi dzidzie i ze ma siusiaka [emoji5]
Kurde, a ty mi dopiero w 5 mc to mówisz...? :(

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
Mój Tobiasz wczoraj wygrał gumy maoam, boziu jakie to dziadostwo pyszne [emoji23] [emoji23] [emoji23]

@reniuszek ja uwielbiam wszelkie remonty, przemeblowania i inne. Już nie mogę września się doczekać, bo wtedy pora na pokój Tobiaszka i kącik dla Młodej. Udanego dnia
 
@reniuszek dobrze że to tylko fałszywy alarm :-* chociaż pewnie przez skracającą szyjke będziesz mieć przerwy w godzeniu ... co do łożyska ja w pierwszej ciąży miałam na przedniej ścianie, ale zawsze na usg opisane poza ryzykiem przodowania. Więc w sumie sama nie wiem gdzie to łożysko najlepiej mieć ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Obojętnie gdzie byle nie powodujące. Przodujace to takie ze zakrawa w całości lub częściowo szynkę i w przypadku porodu wyszloby najpierw łożysko. Tez mam łożysko na ścianie przednieh i tak mialam w każdej ciąży. Skutkuje to tylko tym ze w środę zaczynam 20 tydzień a mimo ze to 3 ciąża ruchy czuje slabiutko
 
Dzień dobry. Czekam w kolejce do diabetologa to mam trochę czasu :)

Reniuszek super że wszystko dobrze się skończyło. Tylko się cieszyć z takich czopów ;) Masz rację z Mariką... Swojego czasu podczytywalam listopadowe mamy i musialy mi się fora pomylić. Biedna dziewczyna... Przykre to wszystko, bo tak sie cieszyla i tak pozytywnie do życia była nastawiona...

Czy któraś z Was ma już stwierdzoną cukrzycę ciążową? Ja niestety od 16 tyg się z nią bujam. U mnie lekko glukoza na czczo podwyższona. Po posiłkach czy to dieta czy nie, cukier bardzo dobry,tylko ta glikiemia na czczo.... Dieta nic nie dała i jestem na insulinie na noc - 6 jednostek.

Trzymam kciuki za dzisiejsze super wieści z usg :)
 
Dzień dobry. Czekam w kolejce do diabetologa to mam trochę czasu :)

Reniuszek super że wszystko dobrze się skończyło. Tylko się cieszyć z takich czopów ;) Masz rację z Mariką... Swojego czasu podczytywalam listopadowe mamy i musialy mi się fora pomylić. Biedna dziewczyna... Przykre to wszystko, bo tak sie cieszyla i tak pozytywnie do życia była nastawiona...

Czy któraś z Was ma już stwierdzoną cukrzycę ciążową? Ja niestety od 16 tyg się z nią bujam. U mnie lekko glukoza na czczo podwyższona. Po posiłkach czy to dieta czy nie, cukier bardzo dobry,tylko ta glikiemia na czczo.... Dieta nic nie dała i jestem na insulinie na noc - 6 jednostek.

Trzymam kciuki za dzisiejsze super wieści z usg :)
Ja juz jestem uznana za cukrzycowa. Tez na czczo mialam podwyższony cukier. Jak narazie słabo mi idzie trzymanie diety. Nie jem słodyczy i nie slodze ale ciezko trzymać mi sie godzin i tych ilości. Obecnie prawdę mówiąc cieszę sie ze cos jem i mam na cos apetyt bo jeszcze wymiotuje. Cukry po posiłkach wręcz idealne. Mam nadzieje ze jednak w tej ciąży uda mi sie dotrwać bez insuliny. Pozdrawiam
 
reklama
Mój Tobiasz wczoraj wygrał gumy maoam, boziu jakie to dziadostwo pyszne [emoji23] [emoji23] [emoji23]

@reniuszek ja uwielbiam wszelkie remonty, przemeblowania i inne. Już nie mogę września się doczekać, bo wtedy pora na pokój Tobiaszka i kącik dla Młodej. Udanego dnia
O właśnie dziewczyny które będą teraz miały kolejnego dzidziusia, jak robicie z pokojami dla dzieci? Razem? Oddzielnie? U nas jak wiecie będzie różnica płci więc mąż chce oddzielne pokoje. No i u nas prawie 6 lat różnicy w wieku. Jak wy to robicie? :)
Sasanka Ty masz holter ciśnieniowy a nie EKG :-) noś dzielnie


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry