reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@daruuunia3 @M@gda powodzenia i pięknych widoków na wizytach! :)
@daruuunia3 @M@gda powodzenia na wizytach [emoji4] ja zaraz się zbieram i jadę zakładać holtera.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli to badnie całodobowe serca będziesz miała? Czy coś pomieszalam.
Nie rozumiem o co chodzi z tym łożyskiem na przedniej ścianie i przodującym. Ja mam podobno na przedniej ścianie. Przeszukałam cały lipiec i czerwiec na listopadówkach i nie znalazłam informacji na temat Mariki. Jak straciła dziecko? Co się stało?
My za godzinę jedziemy z Roksulką na operację, boję się..
Kochana, mocno 3mam kciuki za twojego psiaka. A co do Mariki to ja ją kojarzę z wątku "ciąża po poronieniu". Na wczesnych usg dzieciaczek miał obrzęk na całym ciele, genetyczne wyszły źle więc poszła na amiopunkcję. Niestety wyniki nie pozostawiły złudzeń i musiało dojść do terminacji ciąży ;( dzieciaczek nie miał szans na przeżycie.

A co do łożyska to najlepiej mieć na tylnej ścianie, wysoko :) ale jak jest na przedniej to też jest najzupelniej ok bo to nie to samo co przodujace. Fajny artykuł o tym jest na mamaginekolog.
 
reklama
Mam taki stres związany z tym lekarzem ze aż biegunki dostałam wieczorem i dalej trwa ha ha :D jeszcze chyba za rano żeby dzwonić do lekarza po urlopie jego :D

p19uflw1nv024jhl.png
Hehe..to ja stresowo sikam jak rypnięta ;) przed stresujacymi wydarzeniami sikam co 5min dosłownie.
A co do godziny...to 9ta to już myślę, że na spokojnie możesz próbować.
 
@reniuszek Juz wczoraj doczytalam, ze wszytsko ok (inaczej bym nie zasnela...). Odpoczywaj troche i pobadz duzo z M :* Ale jak to mowi moj ginek - seks w ciazy? Jak najbardziej - ale z akrobacjami prosze poczekac do rozwiazania :D

@daruuunia3, @M@gda pozytywnych wizyt dziewczyny i milego podgladania Bobaskow naszych :)

@Ankuś Duzo pozytywnej energii dla Piesia, zeby szybko wrocil do siebie :*
 
Witam,
Trochę czasu mnie nie bylo.
@iwilleatyou i @Ankuś gratuluje córeczek
@blair_90 nie miej wyrzutów sumienia. Ja w 2 ciąży tez chciałam dziewczynkę i jak mi lekarz powiedział ze chłopak to byłam zawiedziona. A teraz nie zamienilabym go na nic innego. W tej ciąży to chyba jestem zwyczajnie przekorna. Jak teściowa mowi " będzie córeczką" to ja chciałabym syna. Jak tu na początku był wysyp synów to ja chciałam córeczkę. Wiec w zasadzie co bedzie to bedzie p
 
Hej dziewczyny jesteście niezastąpione :-)
Daria Magda powodzenia na wizytach kochane
Aniu utulania dla psinki na pewno wszystko skończy się szczesliwie i będzie ha sala radosnie na spacerach.

Wszystkim dziewczynom oczywiście gratuluję udanych polowkowych, Aniu Tobie córeczki wzruszyłaM się jak zwykle na kolejną gwiazdę bo sama marzyłam :)

W ogole dopiero co wstałam i jestem nie do życia po wczorajszym. Pomimo diagnozy ciągle się boję , wracają duchy przeszłości :/ szyjke ogólnie miałam bardzo długa bo ok 5cm, teraz ma 4cm.
Eh. Dzisiaj z Maksiem będziemy szaleć na zakupach, bo postanowiłam ogarnąć jego pokój. Dodać więcej życia, dekoracji itp. Mamy do odnowienia biurko, drewniana komoda do tego. Lubię takie akcje , będzie fajna zabawa.
Miłego dnia kochane
 
U mnie dzialania rodem z teorii marketingu zawsze dzialaja. Jak wiem, ze cos moze budzic zbytnie kontrowersje to najpierw przedstwiam gorsza opcje, czasami w ogole nie birac jej pod uwage, a potem ta, ktora chcialabym zeby zostala, a juz wydaje sie latwiejsza do przełknięcia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To prawda... facet musi być męski i musi wybrać... tylko ze my jego wybór mozemy zawęzić do 2 rzeczy . " Kochanie myślisz ze do szpitala lepiej zabrać ten kocyk czy ten?" On sie czuje fajnie bo zdecydował a my sie czujemy ok bo wybrał z tego co my chcialysmy
 
reklama
@daruuunia3 @M@gda powodzenia i pięknych widoków na wizytach! :)

Czyli to badnie całodobowe serca będziesz miała? Czy coś pomieszalam.

Kochana, mocno 3mam kciuki za twojego psiaka. A co do Mariki to ja ją kojarzę z wątku "ciąża po poronieniu". Na wczesnych usg dzieciaczek miał obrzęk na całym ciele, genetyczne wyszły źle więc poszła na amiopunkcję. Niestety wyniki nie pozostawiły złudzeń i musiało dojść do terminacji ciąży ;( dzieciaczek nie miał szans na przeżycie.

A co do łożyska to najlepiej mieć na tylnej ścianie, wysoko :) ale jak jest na przedniej to też jest najzupelniej ok bo to nie to samo co przodujace. Fajny artykuł o tym jest na mamaginekolog.
Tak[emoji4] przez dzień mierzy mi ciśnienie co 30 minut, a w nocy co godzinę.
IMG_20170717_091809.jpg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170717_091809.jpg
    IMG_20170717_091809.jpg
    78,9 KB · Wyświetleń: 358
Do góry