reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Mąż pojechał w trasę :( a mi się chce płakać ze sama znowu zostałam

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
<tuli> No i jak Cię tu pocieszyć? Może tylko tym że nie jesteś sama ;) Masz w brzuchu kompana na całe dni i noce. Dobre lody sobie kup, puść jakiś zabawny film. Niedługo znów Mąż wróci. Szybciutko zleci :* O i pisz tu z nami często. Mi przez forum tak szybko mija dzień w pracy Ł że nawet się nie oglądnę a On znów jest przy mnie :)
Całuję i tulę mocniutko :)
 
Dziękuje ☺
Śmieje się z niego ze urósł 10 cm ☺hihihi bo dumny jak paw ☺
Mój to miał takie parcie na córę. A jak się dowiedział że ma syna... Jaaaaa xD Prawie się rozdwoił ze szczęścia i dumy. Te nasze facety są takie zabawne <3 Zobaczysz, wszyscy w pracy będą wiedzieć że Mu córa piątkę przybiła, hihihihi :D
 
Mój to miał takie parcie na córę. A jak się dowiedział że ma syna... Jaaaaa xD Prawie się rozdwoił ze szczęścia i dumy. Te nasze facety są takie zabawne <3 Zobaczysz, wszyscy w pracy będą wiedzieć że Mu córa piątkę przybiła, hihihihi :D
Jak tylko wyszliśmy od lekarza to dzwonił do rodziców się pochwalić ☺hihihi te facety to takie duże dzieci ☺
 
Idę zaraz do mojego weta, zapytam o zamiennika dwóch wyżej wymienionych panów


Co do hematologa Link do: Przychodnia specjalistyczna - Instytut Hematologii i Transfuzjologii
Nie wiem tylko czy skierowania nie potrzebujesz, zadzwoń najlepiej
Dzwoniłam termin na grudzień 2018! A, że w ciąży to na wrzesień. Nie mogę tyle czekać. Muszę iść prywatnie.
Roksi zapisałam na Bemowo. Klinika ortopedyczna do Krajewskiego. Na jutro dopiero. Dziękuję kochana.
Martwię się tym hematologiem.
 
A to przypadkiem nie miało być usprawnienia dla ciężarnych, że do specjalisty muszą ci dać termin maks w dwa tygodnie? Może warto gdzieś jeszcze podpytać.
 
reklama
<tuli> No i jak Cię tu pocieszyć? Może tylko tym że nie jesteś sama ;) Masz w brzuchu kompana na całe dni i noce. Dobre lody sobie kup, puść jakiś zabawny film. Niedługo znów Mąż wróci. Szybciutko zleci :* O i pisz tu z nami często. Mi przez forum tak szybko mija dzień w pracy Ł że nawet się nie oglądnę a On znów jest przy mnie :)
Całuję i tulę mocniutko :)
Mój kompan a brzuszku jest na tyle leniwy ze daje znać o sobie rano wieczorem i w nocy jak matka śpi ;) no i czasami w południe . Najbardziej zaczęła się ruszać wczoraj jak mój mąż zaczą mówić do brzuszka ;) lody zjedzone nic nie pomogły .. może na poprawę nastroju wybiorę się jutro na zakupy dla małej ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry