reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A to przypadkiem nie miało być usprawnienia dla ciężarnych, że do specjalisty muszą ci dać termin maks w dwa tygodnie? Może warto gdzieś jeszcze podpytać.
A widzisz to nawet o tym nie wiedziałam. W tym Państwie to ch..ja załatwisz bez kasy :( wszędzie łaskę robią. A mili są tacy przy piątku, że szkoda gadać.
 
reklama
Mój kompan a brzuszku jest na tyle leniwy ze daje znać o sobie rano wieczorem i w nocy jak matka śpi ;) no i czasami w południe . Najbardziej zaczęła się ruszać wczoraj jak mój mąż zaczą mówić do brzuszka ;) lody zjedzone nic nie pomogły .. może na poprawę nastroju wybiorę się jutro na zakupy dla małej ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzieś czytałam że to jest standardowa pora na ruchy :) Kochana Mała, że tak reaguje na Tatusia. Mój nic. Ł gada a ten się nie rusza xD Jakby popadał w szok :D Swojego najmocniej czuję tak w okolicach 11-13 a potem 19-20. No i teraz też się ciśnie że nie leżę tylko siedzę i pilnuję ciasta ^^ Co chwilę czuję jak mnie pcha z niezadowolenia. A to przecież dla Niego się piecze specjalnie. No i dla Tatusia oczywiście. Łobuz mój <3

Zakupy są dobre na każde smutki <3 Też bym coś już kupiła... Ale chcę jeszcze poczekać, bo jak zacznę to przepadnę. Na razie przeglądam internety i rozpuszczam się przed każdym chłopięcym ciuszkiem :D
 
Dopytaj, ja do diabetologa miałam mieć wizytę we wrześniu, ale dałam skierowanie na którym miałam podany tydzień ciazy i za tydzień dostałam wizytę.
 
Dzwoniłam termin na grudzień 2018! A, że w ciąży to na wrzesień. Nie mogę tyle czekać. Muszę iść prywatnie.
Roksi zapisałam na Bemowo. Klinika ortopedyczna do Krajewskiego. Na jutro dopiero. Dziękuję kochana.
Martwię się tym hematologiem.
W ciąży muszą Cię przyjąć w ciągu 7dni. Zadzwoń jeszcze raz i się upomnij. To Twoje prawo :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
MrsMalec buu..na ile wyjechal?:*

Ja to czuje ruchy na maksa juz.Bardziej kopie niz Leoś a jest na przedniej scianie:p juz golym okiem brzuch mi lata i dzis miala czkawke♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry