reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@DigitalGirl świetne wieści [emoji6]. Czyli termin na kiedy Ci wypada [emoji6]?

@M@gda jak już będziesz gotować ten garnek z solą to dolej tam też płyn do naczyń [emoji6], też rozmiękczy tą spaleniznę. Jak za pierwszym razem się nie uda to daj mu na spokojnie ostygnąć, nastaw drugi raz i powinno puścić [emoji6]. Mój tata niedawno tak spalił kwaśnicę, ale garnek udało się uratować [emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już jestem :) mieliśmy obsowe z wizytą, a sama wizyta trawała 45min więc trochę zaszło ;)

Kalinka dalej jest dziewczynką i to najzupełniej zdrową :D wszystko git! 365g panna termin porodu z om różni się 1 dniem z tym z usg więc mała rośnie idealnie. Wymiarowo jest w 50centylu więc ani wielkolud ani kruszynka.
Jesteśmy przeszczesliwi!!!!! A żeby nie było tych dobrych wieści za mało to łożysko mi się podnosi :D zapytałam o plamienia w takim razie ale skoro szynkę mam 5cm, zamknięta to widocznie tak mogę mieć bo łożysko też na miejscu i się nie odkleja.
Teraz jesteśmy już w drodze na Maury więc szykuje się weekend świętowania :D
Ps. Dzięki za troskę i kciuki <3 foty dodam jak już nie będę w samochodzie

CUDOWNIE! Digital, tak się cieszę. Długo nie dawałaś znać i zaczęłam się denerwować. Cudownego wypadu na Mazury. Świętujcie ile wlezie, bo jest co :) Dziewczynka - ale super!
 
reklama
@DigitalGirl świetne wieści [emoji6]. Czyli termin na kiedy Ci wypada [emoji6]?

@M@gda jak już będziesz gotować ten garnek z solą to dolej tam też płyn do naczyń [emoji6], też rozmiękczy tą spaleniznę. Jak za pierwszym razem się nie uda to daj mu na spokojnie ostygnąć, nastaw drugi raz i powinno puścić [emoji6]. Mój tata niedawno tak spalił kwaśnicę, ale garnek udało się uratować [emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Będę kombinować :) Nie będę się zniechęcać :)
 
Do góry