reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@DigitalGirl cudownie, cieszę się że wszystko ok :)
Dziewczyny znacie dobrego hematologa w Warszawie? Co mam za dzień. Do tego mój piesek ma pogorszenie, jutro jade z nią do ortopedy wszyscy na urlopie. Rossiczka Bissenika i Sterny nie ma do końca lipca. Jak na złość.
 
reklama
@gier_er A u Ciebie Kochana wszystko już ok ?

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, dziękuję [emoji11]:-) tylko przykro mi bardzo bo w tej sytuacji raczej wcale nad morze nie pojedziemy i nie zobaczę mojej Nadulki całe 2 tygodnie :-(

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DigitalGirl cudownie, cieszę się że wszystko ok :)
Dziewczyny znacie dobrego hematologa w Warszawie? Co mam za dzień. Do tego mój piesek ma pogorszenie, jutro jade z nią do ortopedy wszyscy na urlopie. Rossiczka Bissenika i Sterny nie ma do końca lipca. Jak na złość.
Idę zaraz do mojego weta, zapytam o zamiennika dwóch wyżej wymienionych panów


Co do hematologa Link do: Przychodnia specjalistyczna - Instytut Hematologii i Transfuzjologii
Nie wiem tylko czy skierowania nie potrzebujesz, zadzwoń najlepiej
 
Wpisz nam sie w kalendarz, będziemy kciuki trzymac :)

Ja jestem po in vitro. Chodzę do dwóch lekarzy - jeden to taki z pakietu z pracy, on mi badania zaleca, które w pakiecie mam bezpłatne, poza tym dochodzę do wniosku, że skoro mi się należy to czemu mam nie iść. Do drugiego ;lekarza chodze prywatnie, to ten sam lekarz, który mnie prowadził w klinice i który zrobił mi udany transfer, dzięki niemu jestem w ciąży. On zna najlepiej moją historię, dawkuje mi leki, itd. Jeden wysyła mnie na połówkowe prywatnie, do konkretnego specjalisty od usg ( a ja pójdę, bo wierzę temu lekarzowi) a drugi mnie wysyła na połówkowe z mojego pakietu. I na oba pójdę. Mam nadzieję, że oba badania potwierdzą, że dziewczyna, bo my z mężem czujemy, że to nasza Żywia będzie.
No jasne. Ja ogółem jestem panikarą i jak moja gin, by mi radziła zrobić też prywatnie to uwierz mi, że w sekunde bym się umawiała na badanie. A odczuwasz już ruchy?
 
Mąż pojechał w trasę :( a mi się chce płakać ze sama znowu zostałam

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
No jasne. Ja ogółem jestem panikarą i jak moja gin, by mi radziła zrobić też prywatnie to uwierz mi, że w sekunde bym się umawiała na badanie. A odczuwasz już ruchy?
Tak, powoli czuję już delikatne kopnięcia. Do tej pory tylko takie dotknięcia w seriach po 2 czy 3 i.. jakby mi ktoś łyżką w brzuchu mieszał :D
 
reklama
A widzisz to zazdroszczę. Ja niby czuje takie delikatne przelewanie i na tym koniec. Dzisiaj miałam samą kontrolę i niby wszystko ok. Do 20 tygodnia powiedziała, że już powinnam czuć. Chociaż ostatnio wylądowaliśmy na pogotowiu i tam po usg doktor powiedział ze dzieciątko strasznie małe i tak trwam do tego 1 sierpnia
 
Do góry