reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Millo, mnie jak zaczęło łamać to miałam 36.8. Z tym że u mnie to już mega wysoka temperatura, bo zazwyczaj przy chorobie wpadam w osłabienie do 35.4 ^^ Także mną się nie sugeruj - jestem dziwna :D No i tak jak pisała Endywia przecholowałam z tym czosnkiem ostatnio tak spanikowałam na choróbsko ^^ Żołądek cierpiał mi z dobre 3 dni ;)

@MagMag, super że już w porządku :)

@iwilleatyou a czemu w kalendarzu nie wpisana? Tak byś nam uciekła ;) W takim razie czekamy na zdjęcia z 3d <3

@DigitalGirl, nie stresuj się bedzie git :* Niebawem Twoja godzina <3

Rany przeżyłam incepcję normalnie xD Śnię, że zaczęłyśmy pokolei rodzić i że się obudziłam żeby Wam to napisać na forum... A potem faktycznie się obudziłam xD Dawno tak nie wpadłam :D Biorę się dziś za ciasto ale tak się mega cykam że zepsuję xD Jest trudneeee ale jak zobaczyłam przepis to nie mogłam się oprzeć :D Na każdym kroku coś się może popsuć, hihihi ^^ Jak wyjdzie to wrzucę fotkę, a poziomy patrząc od dołu to:
kruchy spód, galaretka z malinami, krem śmietanowy, beza z migdałami <3 <3 <3 MNIOM! :D
 
Hej dziewczyny powodzenia na wizytach N pewno jest wszystko dobrze :)) ! Kciuki mam już zaciśnięte za @DigitalGirl

@Eraja ja równie poproszę o przepis !!
@Millo Kochana dużo zdrówka :*

Dzisiaj robie dzień lenia po wczorajszym maratonie w sprzątaniu. Jedynie obiad i plac zabaw z Maksem.
Mieszkamy na takim odludziu w tym lesie Maksa mi najbardziej szkoda, ciagle musimy dojeżdżać specjalnie sie umawiać żeby tylko mógł się się kimś pobawić :(
 
Dzień nie rozpoczęty rzygiem, dniem straconym :) 20t5d..ja pierdziele a końca wymiotów nie widać.
Plan dnia jest taki...przeżyć do połówkowych, nie paść przy badaniu, a potem sruuu na weekend na mazury :D oby Kalinowe wieści były dobre.
@panda88, @Lake882 udanych wizyt Dziewczyny @Ankuś 3mam mocno kciuki za Twoje połówkowe!!!
A ja za Twoje :) denerwujesz się? Ja niestety tak.
 
reklama
Do góry