reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Powodzenia na wizytach.

Ja już dziś wychodzę do domku. Badania wszystkie wyszły ok. Więc na sto procent nie powiedzą mi co to był za atak.. Moglo być coś od nerki, nawet kolka o silnym ataku.

Bardzo się cieszę, że mogę wracać do kotów :) a już we wtorek połowkowe, więc znowu zobaczę malutką :) dziękuję za wszystkie kciuki
Super ze juz do domku i oby sie nie powtórzyło.
 
1499977044-aaaaaa.jpeg
a my sobie rozmawiamy z moim brzuchem tz ja mowie a on odkopuje. Będę wielka do konca tej ciazy......

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Żeby mu tak nie zostało i po porodzie, że ty mówisz a on odkopuje ;)
 
Hejka:*

Noc byla ciezka bo budzilam sie mnosto razy i siku chodzilam co 40 min chyba z 15 razy.Gardlo boli,katar..glowa..miesnie..normalnie mnie rozlozylo a Leoś po 1 dniu tamtych goraczek zdrow jak rybka:)to najwazniejsze!
Goraczka nie przechodzila ponad 38 takze udalo mi sie nie brac paracetamolu.Maz wzial urlop wiec mam dzis wylegiwanie sie w cieplym lozeczku.

Jaka macie normalnie teraz temperature w ciazy?Jakby ktos mogl sprawdzic:*!dzieki

Trzymam kciukasy za wizytowanie i czekam na piekne zdjecia:*
Digital trzymam kciukasy by siusiak nie wyrosl;*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od tyg mam ok 36.9 - 37, ale ja też przeziębiona. Z tym, że mnie mięśnie nie bolą, ale masakrycznie się pocę.
 
Powodzenia dziś na wizytach, a mój mąż wziął dziś wolne, żeby odpocząć, a już zapowiedzieli się teściowie , którzy mieszkają 70 km od nas :)
 
Dzieki Dziewczyny:*po tylu zyczeniach to jutro bede jak mlody Bóg:)

Ola bo nie doczytałam wczoraj.Pisz szybciutko czy Leoś jest czy dziewczynka?:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki Dziewczyny:*po tylu zyczeniach to jutro bede jak mlody Bóg:)

Ola bo nie doczytałam wczoraj.Pisz szybciutko czy Leoś jest czy dziewczynka?:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Wczoraj nie miałam robionego usg , więc na chwilę obecna trzymam się wersji z wtorku ze na 60-70% jest Leoś :) kolejne usg na powtórce połówkowego 22sierpnia
 
reklama
Do góry