reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Ankuś bo chłopy takie są :D U mnie też jest tak co wizytę, ja się stresuje, a T szczęśliwy. Chociaż na genetycznym go nastraszyłam, bo nie zaprosiłam go do środka, a miałbyc (bawił się z biegającym po klinice Tobiaszkiem więc nie było sensu ich ściągać) więc jak wyszłam był blady bo sądził że coś nie tak skoro go nie zawołałam.

@Eraja w sobotę będe robić, bo w neidzielę mamy gości więc akurat fajna okazja :D Chociaż po wizycie mojego Taty powinnam natychmiastowo przejśc na dietę :D
Oni chyba nie zdają sobie sprawy z zróżnych zagrożeń. Dla Niego najważniejsze, że dzidzia kopie i że pozna płeć.. A ja mam milion obiekcji.
 
reklama
Nie wyjdę z gabinetu puki nie poznam płci :) sąsiadka mojej bratowej trzyma ciuszki dla mnie, za grosze chce sprzedać. Tylko dla dziewczynki, a że ciuszki podobno wypasione, to nie chciałabym jej blokować.
Myślę, że dziś tak długo będziesz leżeć aż lekarz nie zajrzy Twojemu Maluszkowi między nóżki ;) Powiedz lekarzowi, że baaardzo chcesz wiedzieć :D Trzymam kciuki za Dziewuszkę :*
 
@Ankuś bo chłopy takie są :D U mnie też jest tak co wizytę, ja się stresuje, a T szczęśliwy. Chociaż na genetycznym go nastraszyłam, bo nie zaprosiłam go do środka, a miałbyc (bawił się z biegającym po klinice Tobiaszkiem więc nie było sensu ich ściągać) więc jak wyszłam był blady bo sądził że coś nie tak skoro go nie zawołałam.

@Eraja w sobotę będe robić, bo w neidzielę mamy gości więc akurat fajna okazja :D Chociaż po wizycie mojego Taty powinnam natychmiastowo przejśc na dietę :D
A tam dieta, co Ty gadasz, przecież śliczna jesteś :* Ja jem jak wariat ostatnio. Wczoraj wsunęłam 2 obiady xD

Ja się jeszcze pobyczę z 30 min do godzinki i idę do kuchni :)
 
Widzę, że nie tylko u mnie nie tak prosto zobaczyć płeć, bo maleństwo nie tak się układa. Mnie usg czeka 1 sierpnia i wtedy mam nadzieję, że w końcu się dowiem. 21 tydzień więc bym się ucieszyła gdyby się udało.
 
Oni chyba nie zdają sobie sprawy z zróżnych zagrożeń. Dla Niego najważniejsze, że dzidzia kopie i że pozna płeć.. A ja mam milion obiekcji.
Tak obiektywnie ich podejście jest chyba lepsze. Po co się zamartwiać na zapas, mój T tak zawsze uważa. Na zmartwienia przychodzi czas jak coś faktycznie się dzieje, bo inaczej można oszaleć.
Chociaż rozumiem Ciebie doskonale bo ja też zawsze schizuje....
 
Myślę, że dziś tak długo będziesz leżeć aż lekarz nie zajrzy Twojemu Maluszkowi między nóżki ;) Powiedz lekarzowi, że baaardzo chcesz wiedzieć :D Trzymam kciuki za Dziewuszkę :*
Dziękuję. Taki mam plan, leżeć i czekać. Uprzedze lekarza o swoim planie, co by się zastanowił czy chce mnie wpuścić do gabinetu ;) Nie wiem czy nie jestem ostatnią pacjentka. Późno to badanie.
 
Oni chyba nie zdają sobie sprawy z zróżnych zagrożeń. Dla Niego najważniejsze, że dzidzia kopie i że pozna płeć.. A ja mam milion obiekcji.
Dokładnie chłopy... aczkolwiek trzeba być dobrej myśli kochana :)nie trać wiary w to ze coś mogłoby być nie tak, dzieciaki to wyczuwają :* wiadomo że przez głowę przechodzą różne obawy, ale postaraj sie je odrzucić :* na pewno jest wszystko w porządku !! :*
 
U mnie żeby zobaczyć płeć to szturchał Małą glowicą by sie przekręciła, aby mi zdjęcie mógł zrobić. Ja na tym zdjęciu nie widzę nic, a podobno powinnam widzieć wargi sromowe :p

@Eraja mój T. po trzech dniach z moim tatą ma 3,5 kg na plusie. Ja na wagę nie odważyłam sie nawet wejść. :D
 
reklama
Dziękuję. Taki mam plan, leżeć i czekać. Uprzedze lekarza o swoim planie, co by się zastanowił czy chce mnie wpuścić do gabinetu ;) Nie wiem czy nie jestem ostatnią pacjentka. Późno to badanie.
Moja Szwagierka tak zrobiła ostatnio. Była chyba z tydzień przed połówkowym na usg kontrolnym i powiedziała "Chcę znać płeć!" I leżała, leżała i leżała aż wypatrzył sisiora <3 Także liczę na to, że Twój lekarz też będzie skory do współpracy. Zwłaszcza że to połówkowe i to w 3D/4D :)
 
Do góry